Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Kunstrijden IJs Dansen gemengd



Einduitslag IJs Dansen

PlaatsLandNaamShort Dance ScoreVrij Dance ScoreTotal Score
IOC IOCScorePlaatsScorePlaats
1CAN CANVirtue Tessa / Moir Scott83.671122.402206.07
2FRA FRAPapadakis Gabriella / Cizeron Guillaume81.932123.351205.28
3USA USAShibutani Maia / Shibutani Alex77.734114.863192.59
4USA USAHubbell Madison / Donohue Zachary77.753109.945187.69
5RUS RUSBobrova Ekaterina / Soloviev Dmitri75.476111.454186.92
6ITA ITACappellini Anna / Lanotte Luca76.575108.346184.91
7CAN CANWeaver Kaitlyn / Poje Andrew74.338107.657181.98
8CAN CANGilles Piper / Poirier Paul69.609107.318176.91
9USA USAChock Madison / Bates Evan75.457100.1312175.58
10ITA ITAGuignard Charlene / Fabbri Marco68.1611105.319173.47

Programma
19 feb10:002:00Korte Dans  
20 feb10:002:00FinaleVrije Dans  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
IJs Dansen
Virtue Tessa / Moir Scott


goud spelen Pyeongchang 2018  Virtue Tessa / Moir Scott  Virtue Tessa / Moir Scott CAN
zilver spelen Pyeongchang 2018  Papadakis Gabriella / Cizeron Guillaume  Papadakis Gabriella / Cizeron Guillaume FRA
brons spelen Pyeongchang 2018  Shibutani Maia / Shibutani Alex  Shibutani Maia / Shibutani Alex USA
 

Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Kunstrijden

Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Meryl Davis Charlie WhiteMeryl Davis Charlie White USA
zilver spelen Pyeongchang 2018Tessa Virtue Scott MoirTessa Virtue Scott Moir CAN
brons spelen Pyeongchang 2018Ilinykh Nikita KatsalapovIlinykh Nikita Katsalapov RUS
IJs Dansen in Sotsji 2014
 

Rating: 3.1/5 (86 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan