Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Kunstrijden Individueel mannen



Einduitslag Individueel

PlaatsLandNaamShort Program ScoreVrij Skating ScoreTotal Score
1JPN JPNYuzuru Hanyu111.681206.172317.85
2JPN JPNShoma Uno104.173202.733306.90
3ESP ESPJavier Fernandez107.582197.664305.24
4CHN CHNJin Boyang103.324194.455297.77
5USA USANathan Chen82.2717215.081297.35
6USA USAVincent Zhou84.5312192.166276.69
7RUS RUSDmitri Aliev98.985168.5313267.51
8RUS RUSMikhail Kolyada86.698177.567264.25
9CAN CANPatrick Chan90.016173.428263.43
10USA USAAdam Rippon87.957171.4110259.36

Programma
Belgen actief16 feb10:002:00Korte KŁhr  
Belgen actief17 feb10:002:00FinaleVrije KŁhr  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
 

Belgen actief bij de Olympische Individueel mannen

FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
Individueel
Yuzuru Hanyu


goud spelen Pyeongchang 2018  Yuzuru Hanyu  Yuzuru Hanyu JPN
zilver spelen Pyeongchang 2018  Shoma Uno  Shoma Uno JPN
brons spelen Pyeongchang 2018  Javier Fernandez  Javier Fernandez ESP
 
Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Kunstrijden
Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Yuzuru HanyuYuzuru Hanyu JPN
zilver spelen Pyeongchang 2018Patrick ChanPatrick Chan CAN
brons spelen Pyeongchang 2018Denis TenDenis Ten KAZ
Individueel in Sotsji 2014
 

Rating: 3.3/5 (181 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan