Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Kunstrijden Individueel vrouwen



Einduitslag Individueel

PlaatsLandNaamShort Program ScoreVrij Skating ScoreTotal Score
1RUS RUSAlina Zagitova82.921156.652239.57
2RUS RUSEvgenia Medvedeva81.612156.651238.26
3CAN CANKaetlyn Osmond78.873152.153231.02
4JPN JPNSatoko Miyahara75.944146.444222.38
5ITA ITACarolina Kostner73.156139.295212.44
6JPN JPNKaori Sakamoto73.185136.536209.71
7KOR KORChoi Dabin67.778131.498199.26
8RUS RUSMaria Sotskova63.8612134.247198.10
9USA USABradie Tennell64.0111128.349192.35
10USA USAMirai Nagasu66.939119.6112186.54

Programma
Belgen actief21 feb10:002:00Korte KŁhr  
Belgen actief23 feb10:002:00FinaleVrije KŁhr  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
 

Belgen actief bij de Olympische Individueel vrouwen

FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
Individueel
Alina Zagitova


goud spelen Pyeongchang 2018  Alina Zagitova  Alina Zagitova RUS
zilver spelen Pyeongchang 2018  Evgenia Medvedeva  Evgenia Medvedeva RUS
brons spelen Pyeongchang 2018  Kaetlyn Osmond  Kaetlyn Osmond CAN
 
Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Kunstrijden
Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Adelina SotnikovaAdelina Sotnikova RUS
zilver spelen Pyeongchang 2018Yuna KimYuna Kim KOR
brons spelen Pyeongchang 2018Carolina KostnerCarolina Kostner ITA
Individueel in Sotsji 2014
 

Rating: 3.3/5 (194 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan