Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Schaatsen 1000 m vrouwen



Einduitslag 1000 m

PlaatsLandBaanNaamTijdGap
1NED NEDIJorien Ter Mors1:13.56+0.00Or
2JPN JPNONao Kodaira1:13.82+0.26
3JPN JPNIMiho Takagi1:13.98+0.42
4USA USAOBrittany Bowe1:14.36+0.80
5AUT AUTIVanessa Herzog1:14.47+0.91
6NED NEDIMarrit Leenstra1:14.85+1.29
7CZE CZEOKarolina Erbanova1:14.95+1.39
8USA USAOHeather Bergsma1:15.15+1.59
9NED NEDIIreen Wust1:15.32+1.76
10NOR NOROIda Njatun1:15.43+1.87

Programma
Nederlanders actief14 feb19:0011:00FinaleFinale  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018Update 14 feb: met een verval van 1.3s in de laatste ronde (29.13) kwam Ireen niet verder dan 1.15.32. Dat kon wel eens te kort zijn voor een medaille
Update 14 feb: Jorien ter Mors rijdt een WR laaglandbaan 1:13.56 (18.07 - 26.99! - 28.50)... genoeg voor goud denk ik
Update 14 feb: Jorien ter Mors pakt GOUD!
Update 23 feb: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen


 

Nederlanders actief bij de Olympische 1000 m vrouwen

FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
1000 m
Jorien Ter Mors


goud spelen Pyeongchang 2018  Jorien Ter Mors  Jorien Ter Mors NED
zilver spelen Pyeongchang 2018  Nao Kodaira  Nao Kodaira JPN
brons spelen Pyeongchang 2018  Miho Takagi  Miho Takagi JPN
 
Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Schaatsen
Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Hong ZhangHong Zhang CHN
zilver spelen Pyeongchang 2018Ireen WŁstIreen WŁst NED
brons spelen Pyeongchang 2018Margot BoerMargot Boer NED
1000 m in Sotsji 2014
 

Rating: 4.3/5 (19 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Finales van vandaag

Snowboarden8:00Big Air  M  
GoudSebastien ToutantCAN

AlpineskiŽn9:34Team Event  Mix  
GoudZwitserlandSUI

Langlaufen11:0050 km, Massastart Klassiek  M  

Snowboarden11:28Parallel Reuzenslalom  V  
GoudEster LedeckaCZE

Snowboarden11:34Parallel Reuzenslalom  M  
GoudNevin GalmariniSUI

Curling12:35Curling  M  

Schaatsen18:30Massastart  V  

Schaatsen19:00Massastart  M  

Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan