Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Schansspringen Individueel Korte Schans vrouwen



Einduitslag Individueel Korte Schans

PlaatsLandNaamDistanceTotal
1NOR NORMaren Lundby110.0264.6
2GER GERKatharina Althaus106.0252.6
3JPN JPNSara Takanashi103.5243.8
4RUS RUSIrina Avvakumova102.0230.7
5GER GERCarina Vogt101.5227.9
6AUT AUTDaniela Iraschko-Stolz99.0225.9
7SLO SLONika Kriznar104.0223.2
8GER GERRamona Straub98.5210.5
9JPN JPNYuki Ito93.0203.9
10GER GERJuliane Seyfarth90.0194.3

Programma
12 feb21:5013:501e Sprong  
12 feb22:3514:35Finale2e Sprong  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
Individueel Korte Schans
Maren Lundby


goud spelen Pyeongchang 2018  Maren Lundby  Maren Lundby NOR
zilver spelen Pyeongchang 2018  Katharina Althaus  Katharina Althaus GER
brons spelen Pyeongchang 2018  Sara Takanashi  Sara Takanashi JPN
 

Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Schansspringen

Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Carina VogtCarina Vogt GER
zilver spelen Pyeongchang 2018Daniela Iraschko-StolzDaniela Iraschko-Stolz AUT
brons spelen Pyeongchang 2018Coline MattelColine Mattel FRA
Individueel Korte Schans in Sotsji 2014
 

Rating: 3.5/5 (91 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan