Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Snowboarden Halfpipe mannen



Einduitslag Halfpipe

PlaatsLandNaamRun1Run2Run3Best Score
1USA USAShaun White94.2555.0097.7597.75
2JPN JPNAyumu Hirano35.2595.2543.2595.25
3AUS AUSScotty James92.0081.7540.2592.00
4USA USABen Ferguson43.0083.5090.7590.75
5SUI SUIPatrick Burgener84.0051.0089.7589.75
6USA USAChase Josey87.7552.2588.0088.00
7JPN JPNRaibu Katayama85.7525.0087.0087.00
8USA USAJake Pates47.0082.2527.0082.25
9SUI SUIJan Scherrer31.2580.5070.7580.50
10AUS AUSKent Callister20.0062.0056.7562.00
11JPN JPNYuto Totsuka39.257.00Dns39.25
12FIN FINPeetu Piiroinen4.5012.7513.5013.50

Programma
13 feb13:005:00Kwalificatie  
14 feb10:302:30Finale Knockout 1  
14 feb11:003:00Finale Knockout 2  
14 feb11:303:30FinaleFinale  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
Halfpipe
Shaun White


goud spelen Pyeongchang 2018  Shaun White  Shaun White USA
zilver spelen Pyeongchang 2018  Ayumu Hirano  Ayumu Hirano JPN
brons spelen Pyeongchang 2018  Scotty James  Scotty James AUS
 

Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Snowboarden

Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Iouri PodladtchikovIouri Podladtchikov SUI
zilver spelen Pyeongchang 2018Ayumu HiranoAyumu Hirano JPN
brons spelen Pyeongchang 2018Taku HiraokaTaku Hiraoka JPN
Halfpipe in Sotsji 2014
 

Rating: 4.1/5 (30 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Finales van vandaag

Snowboarden8:00Big Air  M  
GoudSebastien ToutantCAN

AlpineskiŽn9:34Team Event  Mix  
GoudZwitserlandSUI

Langlaufen11:0050 km, Massastart Klassiek  M  

Snowboarden11:28Parallel Reuzenslalom  V  
GoudEster LedeckaCZE

Snowboarden11:34Parallel Reuzenslalom  M  
GoudNevin GalmariniSUI

Curling12:35Curling  M  

Schaatsen18:30Massastart  V  

Schaatsen19:00Massastart  M  

Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan