Olympisch Programma Sotsji don 20 feb

Geen Nederlanders vandaag, maar wel veel finales, zoals die van het curling, vrouwenijshockey en die van het spectaculaire freestyleskiŽn.

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Sotsji 201411:008:00MNoordse combinatieLandenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km Langlaufen
Sotsji 201411:458:45MFreestyleski√ęnSki Cross

Sotsji 201412:009:00MNoordse combinatieLandenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km Langlaufen
Sotsji 201412:309:30VCurlingGBR - SUI 6 - 5

Sotsji 201413:3010:30MFreestyleski√ęnSki Cross

Sotsji 201414:0511:05MFreestyleski√ęnSki Cross
Sotsji 201414:2511:25MFreestyleski√ęnSki Cross
Sotsji 201414:3911:39FinalesMFreestyleski√ęnSki Cross

Sotsji 201415:0012:00FinalesMNoordse combinatieLandenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km Langlaufen

Sotsji 201416:0013:00VIJshockeySUI - SWE 4 - 3

Sotsji 201417:3014:30FinalesVCurlingSWE - CAN 3 - 6

Sotsji 201418:3015:30VFreestyleski√ęnHalfpipe

Sotsji 201419:0016:00FinalesVKunstrijdenIndividueel

Sotsji 201421:0018:00FinalesVIJshockeyCAN - USA 3 - 2
Sotsji 201421:3018:30FinalesVFreestyleski√ęnHalfpipe

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand. Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Updates

Nederlanders in actie vandaag
Nederlanders in actie vandaag
Geen Nederlanders actief vandaag in Sotsji
Belgen in actie vandaag
Belgen in actie vandaag
Geen Belgen actief vandaag in Sotsji
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Rating: 3.2/5 (150 stemmen)

(advertentie)
Finales van vandaag
Finales van vandaag

FreestyleskiŽn11:39MSki Cross
GoudFRAJean Frederic Chapuis
zilverFRAArnaud Bovolenta
bronsFRAJonathan Midol

Noordse combinatie12:00MLandenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km Langlaufen
GoudNORJoergen Graabak
Haavard Klemetsen
Magnus Krog
Magnus Hovdal Moan
zilverGEREric Frenzel
Bjoern Kircheisen
Fabian Riessle
Johannes Rydzek
bronsAUTChristoph Bieler
Bernhard Gruber
Lukas Klapfer
Mario Stecher

Curling14:30VCurling
GoudCANJennifer Jones
Kaitlyn Lawes
Jill Officer
Dawn Mcewen
zilverSWEMaria Prytz
Christina Bertrup
Maria Wennerstroem
Margaretha Sigfridsson
bronsGBREve Muirhead
Anna Sloan
Vicki Adams
Claire Hamilton

Kunstrijden16:00VIndividueel
GoudRUSAdelina Sotnikova
zilverKORYuna Kim
bronsITACarolina Kostner

IJshockey18:00VIJshockey
GoudCANCanada
zilverUSAVerenigde Staten
bronsSUIZwitserland

FreestyleskiŽn18:30VHalfpipe
GoudUSAMaddie Bowman
zilverFRAMarie Martinod
bronsJPNAyana Onozuka