Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten FreestyleskiŽn Slopestyle vrouwen


Dara Howell Sotsji 2014 Slopestyle FreestyleskiŽn vrouwen
Olympisch Kampioen Slopestyle Sotsji 2014: Dara Howell

Einduitslag Slopestyle

PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 Plaats
1CAN CANDara Howell94.20148.40594.20
2USA USADevin Logan85.40230.00985.40
3CAN CANKim Lamarre15.001185.00185.00
4AUS AUSAnna Segal77.00328.801077.00
5SWE SWEEmma Dahlstrom72.80475.40275.40
6CAN CANYuki Tsubota71.60528.401171.60
7GBR GBRKatie Summerhayes19.401070.60370.60
8ITA ITASilvia Bertagna69.60621.801269.60
9SUI SUIEveline Bhend58.40763.20463.20
10USA USAKeri Herman50.00835.40750.00
11USA USAJulia Krass42.40938.60642.40
12SUI SUICamillia Berra5.61230.40830.40
13CHI CHIDominique Ohaco
14GER GERLisa Zimmermann
15NZL NZLAnna Willcox-Silfverberg
16AUT AUTPhilomena Bair
17PAR PARJulia Marino
18SVK SVKNatalia Slepecka
19CAN CANKaya Turski
20SVK SVKZuzana Stromkova
21RUS RUSAnna Mirtova
22JPN JPNChiho Takao

Programma
11 feb10:007:00Kwalificatie  
11 feb13:0010:00FinaleFinale  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
Slopestyle
Dara Howell


goud spelen Sotsji 2014  Dara Howell  Dara Howell CAN
zilver spelen Sotsji 2014  Devin Logan  Devin Logan USA
brons spelen Sotsji 2014  Kim Lamarre  Kim Lamarre CAN
 

Olympische Spelen
Sotsji 2014 FreestyleskiŽn

Rating: 3.1/5 (281 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan