Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten Kunstrijden Individueel vrouwen



Olympisch Kampioen Individueel Sotsji 2014: Adelina Sotnikova

Einduitslag Individueel

PlaceLandNaamShort ProgramPuntenVrij ProgramPuntenTotal Score
1RUS RUSAdelina Sotnikova274.641149.95224.59
2KOR KORYuna Kim174.922144.19219.11
3ITA ITACarolina Kostner374.124142.61216.73
4USA USAGracie Gold468.635136.90205.53
5RUS RUSYulia Lipnitskaya565.236135.34200.57
6JPN JPNMao Asada1655.513142.71198.22
7USA USAAshley Wagner665.217127.99193.20
8JPN JPNAkiko Suzuki860.978125.35186.32
9USA USAPolina Edmunds761.049122.21183.25
10FRA FRAMae Berenice Meite958.6311115.90174.53
11ITA ITAValentina Marchei1257.0210116.31173.33
12JPN JPNKanako Murakami1555.6012115.38170.98
13CAN CANKaetlyn Osmond1356.1813112.80168.98
14CHN CHNZijun Li1157.5514110.75168.30
15CHN CHNKexin Zhang1455.801598.41154.21
16KOR KORHaejin Kim1854.371795.11149.48
17CAN CANGabrielle Daleman1952.611695.83148.44
18GER GERNathalie Weinzierl1057.632189.73147.36
19GEO GEOElene Gedevanishvili1754.702092.45147.15
20AUS AUSBrooklee Han2249.321894.52143.84
21KOR KORSo Youn Park2349.141993.83142.97
22CZE CZEElizaveta Ukolova2051.872384.55136.42
23NOR NORAnne Line Gjersem2448.562285.98134.54
24SVK SVKNicole Rajicova2149.802475.20125.00

Programma
19 feb19:0016:00Korte KŁhr  
20 feb19:0016:00FinaleKorte KŁhr  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
Individueel
Adelina Sotnikova


goud spelen Sotsji 2014  Adelina Sotnikova  Adelina Sotnikova RUS
zilver spelen Sotsji 2014  Yuna Kim  Yuna Kim KOR
brons spelen Sotsji 2014  Carolina Kostner  Carolina Kostner ITA
 

Olympische Spelen
Sotsji 2014 Kunstrijden

Olympisch Kampioen
Vancouver 2010

goud spelen Sotsji 2014Kim Yu-naKim Yu-na KOR
zilver spelen Sotsji 2014Mao AsadaMao Asada JPN
brons spelen Sotsji 2014Joannie RochetteJoannie Rochette CAN
Individueel in Vancouver 2010
 

Rating: 3.1/5 (296 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan