Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten Rodelen Team Estafette gemengd


Duitsland Sotsji 2014  Rodelen landenteams
Olympisch Kampioen Team Estafette Sotsji 2014: Natalie Geisenberger
Felix Loch
Tobias Wendl
Tobias Arlt

Einduitslag Team Estafette

PlaatsLandNaamTotal TijdVerschil
1GER GERNatalie Geisenberger Felix Loch Tobias Wendl Tobias Arlt2:45.649 0.000
2RUS RUSTatyana Ivanova Albert Demchenko Alexander Denisyev Vladislav Antonov 2:46.679+1.030
3LAT LATEliza Tiruma Martins Rubenis Andris Sics Juris Sics2:47.295+1.646
4CAN CANAlex Gough Samuel Edney Tristan Walker Justin Snith2:47.395+1.746
5ITA ITASandra Gasparini Armin Zoeggeler Christian Oberstolz Patrick Gruber2:47.420+1.771
6USA USAErin Hamlin Christopher Mazdzer Christian Niccum Jayson Terdiman 2:47.555+1.906
7AUT AUTMiriam Kastlunger Wolfgang Kindl Andreas Linger Wolfgang Linger2:48.477+2.828
8POL POLNatalia Wojtusciszyn Maciej Kurowski Patryk Poreba Karol Mikrut2:49.753+4.104
9CZE CZEVendula Kotenova Ondrej Hyman Lukas Broz Antonin Broz2:49.805+4.156
10SVK SVKViera Gburova Jozef Ninis Marian Zemanik Jozef Petrulak2:50.165+4.516
11UKR UKROlena Shkhumova Andriy Kis Oleksandr Obolonchyk Roman Zakharkiv2:51.055+5.406
12KOR KOREunryung Sung Donghyeon Kim Jinyong Park Jung Myung Cho2:52.629+6.980

Programma
13 feb20:1517:15FinaleFinale  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
Team Estafette
Natalie Geisenberger
Felix Loch
Tobias Wendl
Tobias Arlt


goud spelen Sotsji 2014  Natalie Geisenberger
Felix Loch
Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Natalie Geisenberger<br />Felix Loch<br />Tobias Wendl<br />Tobias Arlt GER
zilver spelen Sotsji 2014  Tatyana Ivanova
Albert Demchenko
Alexander Denisyev
Vladislav Antonov
  Tatyana Ivanova<br />Albert Demchenko<br />Alexander Denisyev<br />Vladislav Antonov RUS
brons spelen Sotsji 2014  Eliza Tiruma
Martins Rubenis
Andris Sics
Juris Sics
  Eliza Tiruma<br />Martins Rubenis<br />Andris Sics<br />Juris Sics LAT
 

Olympische Spelen
Sotsji 2014 Rodelen

Rating: 3.1/5 (300 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan