Olympische Spelen Sotsji 2014 Curling

Curling

Olympisch Mannenprogramma Curling Sotsji 2014
Olympisch Vrouwenprogramma Curling Sotsji 2014


Curling heeft zowel een fysiek als zwaarwegend tactisch element. Het is de bedoeling om de stenen zo dicht mogelijk in het huis te leggen. De tegenpartij zal dit echter proberen te verhinderen. Door stenen handig neer te leggen kunnen de kansen van de tegenpartij verkleind worden. Het is echter wel zo dat de laatste steen van een set ' de hammer' vaak de beslissende is.

Olympisch Mannenprogramma Curling Sotsji 2014


Curling

10 feb09:006:00Round Robin  RUS - GBR Rusland - Groot-Brittanni√ę  4 - 7
10 feb09:006:00Round Robin  SUI - SWE Zwitserland - Zweden  5 - 7
10 feb09:006:00Round Robin  DEN - CHN Denemarken - China  4 - 7
10 feb09:006:00Round Robin  GER - CAN Duitsland - Canada  8 - 11
10 feb19:0016:00Round Robin  USA - NOR Verenigde Staten - Noorwegen  4 - 7
10 feb19:0016:00Round Robin  DEN - RUS Denemarken - Rusland  11 - 10
10 feb19:0016:00Round Robin  CAN - SUI Canada - Zwitserland  4 - 5
10 feb19:0016:00Round Robin  SWE - GBR Zweden - Groot-Brittanni√ę  8 - 4
11 feb14:0011:00Round Robin  CAN - SWE Canada - Zweden  6 - 7
11 feb14:0011:00Round Robin  USA - CHN Verenigde Staten - China  4 - 9
11 feb14:0011:00Round Robin  GBR - GER Groot-Brittanni√ę - Duitsland  7 - 6
11 feb14:0011:00Round Robin  NOR - RUS Noorwegen - Rusland  9 - 8
12 feb09:006:00Round Robin  DEN - USA Denemarken - Verenigde Staten  5 - 9
12 feb09:006:00Round Robin  NOR - GER Noorwegen - Duitsland  8 - 5
12 feb09:006:00Round Robin  CHN - SUI China - Zwitserland  5 - 4
12 feb19:0016:00Round Robin  GER - CHN Duitsland - China  7 - 11
12 feb19:0016:00Round Robin  SUI - GBR Zwitserland - Groot-Brittanni√ę  2 - 4
12 feb19:0016:00Round Robin  RUS - CAN Rusland - Canada  4 - 7
12 feb19:0016:00Round Robin  DEN - SWE Denemarken - Zweden  8 - 5
13 feb14:0011:00Round Robin  SUI - RUS Zwitserland - Rusland  6 - 7
13 feb14:0011:00Round Robin  CAN - DEN Canada - Denemarken  7 - 6
13 feb14:0011:00Round Robin  NOR - SWE Noorwegen - Zweden  4 - 5
13 feb14:0011:00Round Robin  GBR - USA Groot-Brittanni√ę - Verenigde Staten  5 - 3
14 feb09:006:00Round Robin  SWE - CHN Zweden - China  6 - 5
14 feb09:006:00Round Robin  USA - GER Verenigde Staten - Duitsland  8 - 5
14 feb09:006:00Round Robin  CAN - NOR Canada - Noorwegen  10 - 4
14 feb19:0016:00Round Robin  GBR - DEN Groot-Brittanni√ę - Denemarken  8 - 6
14 feb19:0016:00Round Robin  RUS - USA Rusland - Verenigde Staten  7 - 6
14 feb19:0016:00Round Robin  CHN - NOR China - Noorwegen  7 - 5
14 feb19:0016:00Round Robin  SUI - GER Zwitserland - Duitsland  7 - 8
15 feb14:0011:00Round Robin  SWE - GER Zweden - Duitsland  8 - 4
15 feb14:0011:00Round Robin  DEN - SUI Denemarken - Zwitserland  3 - 9
15 feb14:0011:00Round Robin  CAN - GBR Canada - Groot-Brittanni√ę  7 - 5
15 feb14:0011:00Round Robin  RUS - CHN Rusland - China  6 - 9
16 feb09:006:00Round Robin  USA - CAN Verenigde Staten - Canada  6 - 8
16 feb09:006:00Round Robin  GBR - NOR Groot-Brittanni√ę - Noorwegen  6 - 7
16 feb09:006:00Round Robin  SWE - RUS Zweden - Rusland  8 - 4
16 feb19:0016:00Round Robin  NOR - SUI Noorwegen - Zwitserland  5 - 3
16 feb19:0016:00Round Robin  CHN - CAN China - Canada  8 - 9
16 feb19:0016:00Round Robin  GER - DEN Duitsland - Denemarken  3 - 6
16 feb19:0016:00Round Robin  USA - SWE Verenigde Staten - Zweden  4 - 6
17 feb14:0011:00Round Robin  CHN - GBR China - Groot-Brittanni√ę  6 - 5
17 feb14:0011:00Round Robin  GER - RUS Duitsland - Rusland  7 - 8
17 feb14:0011:00Round Robin  NOR - DEN Noorwegen - Denemarken  3 - 5
17 feb14:0011:00Round Robin  SUI - USA Zwitserland - Verenigde Staten  6 - 3
18 feb09:006:00Tie-breaker  NOR - GBR Noorwegen - Groot-Brittanni√ę  5 - 6
19 feb19:0016:00Halve Finale  SWE - GBR Zweden - Groot-Brittanni√ę  5 - 6
19 feb19:0016:00Halve Finale  CAN - CHN Canada - China  10 - 6
21 feb12:309:30Bronzen Medaille Wedstrijd  CHN - SWE China - Zweden  4 - 6
21 feb17:3014:30FinaleFinale  CAN - GBR Canada - Groot-Brittanni√ę  9 - 3
 Goud    CANBrad Jacobs
Ryan Fry
E.J. Harnden
Ryan Harnden
 Zilver    GBRDavid Murdoch
Greg Drummond
Scott Andrews
Michael Goodfellow
 Brons    SWENiklas Edin
Sebastian Kraupp
Fredrik Lindberg
Viktor Kjaell


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Olympisch Vrouwenprogramma Curling Sotsji 2014


Curling

10 feb14:0011:00Round Robin  CHN - CAN China - Canada  2 - 9
10 feb14:0011:00Round Robin  SUI - USA Zwitserland - Verenigde Staten  7 - 4
10 feb14:0011:00Round Robin  SWE - GBR Zweden - Groot-BrittanniŽ  6 - 4
10 feb14:0011:00Round Robin  RUS - DEN Rusland - Denemarken  7 - 4
11 feb09:006:00Round Robin  SUI - KOR Zwitserland - Zuid-Korea  8 - 6
11 feb09:006:00Round Robin  SWE - CAN Zweden - Canada  3 - 9
11 feb09:006:00Round Robin  RUS - USA Rusland - Verenigde Staten  9 - 7
11 feb09:006:00Round Robin  KOR - JPN Zuid-Korea - Japan  12 - 7
11 feb19:0016:00Round Robin  GBR - USA Groot-BrittanniŽ - Verenigde Staten  12 - 3
11 feb19:0016:00Round Robin  DEN - SUI Denemarken - Zwitserland  6 - 7
11 feb19:0016:00Round Robin  DEN - JPN Denemarken - Japan  3 - 8
11 feb19:0016:00Round Robin  CHN - RUS China - Rusland  7 - 5
12 feb14:0011:00Round Robin  JPN - RUS Japan - Rusland  8 - 4
12 feb14:0011:00Round Robin  USA - CHN Verenigde Staten - China  4 - 7
12 feb14:0011:00Round Robin  KOR - SWE Zuid-Korea - Zweden  4 - 7
12 feb14:0011:00Round Robin  CAN - GBR Canada - Groot-BrittanniŽ  9 - 6
13 feb09:006:00Round Robin  CAN - DEN Canada - Denemarken  8 - 5
13 feb09:006:00Round Robin  CHN - GBR China - Groot-BrittanniŽ  7 - 8
13 feb09:006:00Round Robin  SUI - SWE Zwitserland - Zweden  8 - 9
13 feb19:0016:00Round Robin  SWE - DEN Zweden - Denemarken  7 - 6
13 feb19:0016:00Round Robin  RUS - KOR Rusland - Zuid-Korea  4 - 8
13 feb19:0016:00Round Robin  SUI - CAN Zwitserland - Canada  5 - 8
13 feb19:0016:00Round Robin  JPN - USA Japan - Verenigde Staten  6 - 8
14 feb14:0011:00Round Robin  KOR - CHN Zuid-Korea - China  3 - 11
14 feb14:0011:00Round Robin  GBR - JPN Groot-BrittanniŽ - Japan  12 - 3
14 feb14:0011:00Round Robin  USA - DEN Verenigde Staten - Denemarken  2 - 9
14 feb14:0011:00Round Robin  RUS - SUI Rusland - Zwitserland  6 - 3
15 feb09:006:00Round Robin  CAN - JPN Canada - Japan  8 - 6
15 feb09:006:00Round Robin  CHN - SWE China - Zweden  7 - 6
15 feb09:006:00Round Robin  GBR - KOR Groot-BrittanniŽ - Zuid-Korea  10 - 8
15 feb19:0016:00Round Robin  USA - SWE Verenigde Staten - Zweden  6 - 7
15 feb19:0016:00Round Robin  CAN - RUS Canada - Rusland  5 - 3
15 feb19:0016:00Round Robin  GBR - SUI Groot-BrittanniŽ - Zwitserland  6 - 8
15 feb19:0016:00Round Robin  DEN - CHN Denemarken - China  9 - 6
16 feb14:0011:00Round Robin  DEN - KOR Denemarken - Zuid-Korea  7 - 4
16 feb14:0011:00Round Robin  JPN - SUI Japan - Zwitserland  9 - 7
16 feb14:0011:00Round Robin  SWE - RUS Zweden - Rusland  5 - 4
16 feb14:0011:00Round Robin  USA - CAN Verenigde Staten - Canada  6 - 7
17 feb09:006:00Round Robin  RUS - GBR Rusland - Groot-BrittanniŽ  6 - 9
17 feb09:006:00Round Robin  KOR - USA Zuid-Korea - Verenigde Staten  11 - 2
17 feb09:006:00Round Robin  JPN - CHN Japan - China  8 - 5
17 feb19:0016:00Round Robin  CHN - SUI China - Zwitserland  6 - 10
17 feb19:0016:00Round Robin  DEN - GBR Denemarken - Groot-BrittanniŽ  8 - 7
17 feb19:0016:00Round Robin  CAN - KOR Canada - Zuid-Korea  9 - 4
17 feb19:0016:00Round Robin  SWE - JPN Zweden - Japan  8 - 4
19 feb14:0011:00Halve Finale  GBR - CAN Groot-BrittanniŽ - Canada  4 - 6
19 feb14:0011:00Halve Finale  SWE - SUI Zweden - Zwitserland  7 - 5
20 feb12:309:30Bronzen Medaille Wedstrijd  GBR - SUI Groot-BrittanniŽ - Zwitserland  6 - 5
20 feb17:3014:30FinaleFinale  SWE - CAN Zweden - Canada  3 - 6
 Goud    CANJennifer Jones
Kaitlyn Lawes
Jill Officer
Dawn Mcewen
 Zilver    SWEMaria Prytz
Christina Bertrup
Maria Wennerstroem
Margaretha Sigfridsson
 Brons    GBREve Muirhead
Anna Sloan
Vicki Adams
Claire Hamilton


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Sporten

AlpineskiŽn
Alpineski√ęn
Biathlon
Biathlon
BobsleeŽn
Bobslee√ęn
Ceremonies
Ceremonies
Curling
Curling
FreestyleskiŽn
Freestyleski√ęn
IJshockey
IJshockey
Kunstrijden
Kunstrijden
Langlaufen
Langlaufen
Noordse combinatie
Noordse combinatie
Rodelen
Rodelen
Schaatsen
Schaatsen
Schansspringen
Schansspringen
Shorttrack
Shorttrack
Skeleton
Skeleton
Snowboarden
Snowboarden

Rating: 3.0/5 (203 stemmen)

(advertentie)

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan