Olympische Spelen Sotsji 2014 Freestyleskiën

Freestyleskin

Olympisch Mannenprogramma Freestyleskiën Sotsji 2014
Olympisch Vrouwenprogramma Freestyleskiën Sotsji 2014


Frestyleskien kent twee onderdelen op de Olympische Spelen, namelijk Moguls en Aerials. Bij Moguls dient er zo snel mogelijk over kleine heuvels geskied worden, terwijl er ook een verplicht vluchtelement in zit. Aerials bestaan zoals de naam al zou vermoeden alleen uit vluchtelementen waar door een jury scores voor worden gegeven en is te vergelijken met turnen op de zomerspelen.

Olympisch Mannenprogramma Freestyleskiën Sotsji 2014


Moguls

10 feb18:0015:00Kwalificatie 1  
10 feb18:5015:50Kwalificatie 2  
10 feb22:0019:00Finale Knockout 1  
10 feb22:3519:35Finale Knockout 2  
10 feb23:1020:10FinaleFinale  
 Goud    CANAlex Bilodeau
 Zilver    CANMikael Kingsbury
 Brons    RUSAlexandr Smyshlyaev

Slopestyle

13 feb10:157:15Kwalificatie  
13 feb13:3010:30FinaleFinale  
 Goud    USAJoss Christensen
 Zilver    USAGus Kenworthy
 Brons    USANicholas Goepper

Aerials

17 feb17:4514:45Kwalificatie 1  
17 feb18:3015:30Kwalificatie 2  
17 feb21:3018:30Finale Knockout 1  
17 feb21:5518:55Finale Knockout 2  
17 feb22:1219:12FinaleFinale  
 Goud    BLRAnton Kushnir
 Zilver    AUSDavid Morris
 Brons    CHNZongyang Jia

Halfpipe

18 feb17:4514:45Kwalificatie  
18 feb21:3018:30FinaleFinale  
 Goud    USADavid Wise
 Zilver    CANMike Riddle
 Brons    FRAKevin Rolland

Ski Cross

20 feb11:458:45Plaatsing  
20 feb13:3010:301/8 Finale  
20 feb14:0511:05Kwartfinales  
20 feb14:2511:25Halve Finales  
20 feb14:3911:39FinaleFinale  
 Goud    FRAJean Frederic Chapuis
 Zilver    FRAArnaud Bovolenta
 Brons    FRAJonathan Midol


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Olympisch Vrouwenprogramma Freestyleskiën Sotsji 2014


Moguls

6 feb18:0015:00Kwalificatie 1  
8 feb18:0015:00Kwalificatie 2  
8 feb22:0019:00Finale Knockout 1  
8 feb22:3519:35Finale Knockout 2  
8 feb23:1020:10FinaleFinale  
 Goud    CANJustine Dufour-Lapointe
 Zilver    CANChloe Dufour-Lapointe
 Brons    USAHannah Kearney

Slopestyle

11 feb10:007:00Kwalificatie  
11 feb13:0010:00FinaleFinale  
 Goud    CANDara Howell
 Zilver    USADevin Logan
 Brons    CANKim Lamarre

Aerials

14 feb17:4514:45Kwalificatie 1  
14 feb18:3015:30Kwalificatie 2  
14 feb21:3018:30Finale Knockout 1  
14 feb21:5518:55Finale Knockout 2  
14 feb22:1219:12FinaleFinale  
 Goud    BLRAlla Tsuper
 Zilver    CHNMengtao Xu
 Brons    AUSLydia Lassila

Halfpipe

20 feb18:3015:30Kwalificatie  
20 feb21:3018:30FinaleFinale  
 Goud    USAMaddie Bowman
 Zilver    FRAMarie Martinod
 Brons    JPNAyana Onozuka

Ski Cross

21 feb11:458:45Plaatsing  
21 feb13:3010:301/8 Finale  
21 feb14:0511:05Kwartfinales  
21 feb14:2511:25Halve Finales  
21 feb14:3911:39FinaleFinale  
 Goud    CANMarielle Thompson
 Zilver    CANKelsey Serwa
 Brons    SWEAnna Holmlund


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Sporten

Alpineskin
Alpineskiën
Biathlon
Biathlon
Bobsleen
Bobsleeën
Ceremonies
Ceremonies
Curling
Curling
Freestyleskin
Freestyleskiën
IJshockey
IJshockey
Kunstrijden
Kunstrijden
Langlaufen
Langlaufen
Noordse combinatie
Noordse combinatie
Rodelen
Rodelen
Schaatsen
Schaatsen
Schansspringen
Schansspringen
Shorttrack
Shorttrack
Skeleton
Skeleton
Snowboarden
Snowboarden

Rating: 3.4/5 (195 stemmen)

(advertentie)

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan