Olympisch Programma Vancouver zat 27 feb

Het zou een heel mooie laatste dag voor Nederland moeten zijn, maar geen bobslee (waar een top 10 plaats al gehaald zou zijn als we gewoon in de baan waren geweest.....en gebleven) en geen goud op de ploegenachtervolging...

Zo komt de kater van het 100e gouden madaille Nicolien Sauerbreij feest wel extra hard aan.

Dan maar hopen dat de curling finale bij de mannen net zo`n spannende partij zal zijn als gisteren bij de vrouwen, waar Canada zowel in het 10e als het extra 11e end een steen had om de partij te beslissen, maar de druk niet aankon.

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Vancouver 201009:009:00FinalesMCurlingCurling

Vancouver 201010:0010:00MAlpineski√ęnSlalom
Vancouver 201010:0010:00MSnowboardenParallel Reuzenslalom
Vancouver 201010:3410:34MSnowboardenParallel Reuzenslalom

Vancouver 201011:4511:45FinalesVLanglaufen30 km, Massastart Klassiek

Vancouver 201012:1512:15MSnowboardenParallel Reuzenslalom
Vancouver 201012:3012:30VSchaatsenTeam Achtervolging
Vancouver 201012:5112:51MSnowboardenParallel Reuzenslalom

Vancouver 201013:0013:00MBobslee√ęnViermansbob
Vancouver 201013:1313:13MSnowboardenParallel Reuzenslalom
Vancouver 201013:2713:27FinalesMSnowboardenParallel Reuzenslalom
Vancouver 201013:4513:45FinalesMAlpineski√ęnSlalom
Vancouver 201013:5513:55FinalesMSchaatsenTeam Achtervolging

Vancouver 201014:1214:12VSchaatsenTeam Achtervolging
Vancouver 201014:1514:15FinalesMBobslee√ęnViermansbob
Vancouver 201014:1714:17FinalesVSchaatsenTeam Achtervolging

Vancouver 201015:0015:00FinalesMCurlingCurling

Vancouver 201016:3016:30FinalesKunstrijdenExhibition Gala

Vancouver 201019:0019:00FinalesMIJshockeyIJshockey

Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Programma Vancouver 2010

Updates

Nederlanders in actie vandaag
Nederlanders in actie vandaag
Geen Nederlanders actief vandaag in Vancouver
Belgen in actie vandaag
Belgen in actie vandaag
Geen Belgen actief vandaag in Vancouver
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Rating: 3.4/5 (103 stemmen)

(advertentie)
Finales van vandaag
Finales van vandaag

Curling9:00MCurling

Langlaufen11:45V30 km, Massastart Klassiek
GoudPOLJustyna Kowalczyk
zilverNORMarit Bjoergen
bronsFINAino-Kaisa Saarinen

Snowboarden13:27MParallel Reuzenslalom
GoudCANJasey-Jay Anderson
zilverAUTBenjamin Karl
bronsFRAMathieu Bozzetto

AlpineskiŽn13:45MSlalom
GoudITAGuiliano Razzoli
zilverCROIvica Kostelic
bronsZIMAndre Myrer

Schaatsen13:55MTeam Achtervolging
GoudCANCanada
zilverUSAVerenigde Staten
bronsNEDNEDERLAND

BobsleeŽn14:15MViermansbob
GoudUSAVerenigde Staten
zilverGERDuitsland
bronsCANCanada

Schaatsen14:17VTeam Achtervolging
GoudGERDuitsland
zilverJPNJapan
bronsPOLPolen

Curling15:00MCurling
GoudCANCanada
zilverNORNoorwegen
bronsSUIZwitserland

IJshockey19:00MIJshockey