Waardeer Medailleklassement

Waardering: 3.4/5 (3784 stemmen)

 
Nederlands succes Sotsji 2014
 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Medailleklassement Paralympische Spelen Sotsji 2014



 goud spelen Sotsji 2014zilver spelen Sotsji 2014brons spelen Sotsji 2014  total
1Nederland  Nederland  0  0  00

Medailleklassement aller tijden

 goud spelen Sotsji 2014zilver spelen Sotsji 2014brons spelen Sotsji 2014tot.
1NoorwegenNoorwegen13410180315
2Vereningd DuitslandVereningd Duitsland121108101330
2Fed Rep DuitslandFed Rep Duitsland121108101330
2DuitslandDuitsland121108101330
5Verenigde StatenVerenigde Staten959768260
6FinlandFinland764759182
7RuslandRusland546039153
8ZwitserlandZwitserland495548152
9FrankrijkFrankrijk474448139
10CanadaCanada364142119
20NederlandNederland24410
Bekijk de gehele lijst