Waardeer Programma 08 mrt

Waardering: 3.1/5 (988 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

AlpineskiŽnAlpineskiŽn V

Anna Jochemsen Afdaling Staand
7:15   Finale

AlpineskiŽnAlpineskiŽn M

Bart Verbruggen Afdaling Staand
8:10   Finale

AlpineskiŽnAlpineskiŽn M

Kees-Jan van der Klooster Afdaling Zittend
8:50   Finale

 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Paralympisch Programma Sotsji 08 februari 2014

(advertentie)



 6:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin RUS - CHN
 6:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin KOR - NOR
 6:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin CAN - GBR
 6:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin SVK - USA
 6:30Sledgehockey   MixIJshockeyGroepswedstrijd CZE - NOR

 7:00Finales van vandaagAlpineskiŽn   VAfdaling Visueel BeperktFinale
 7:00Finales van vandaagBiathlon   V6 km ZittendFinale
 Nederland in de finale7:15Finales van vandaagAlpineskiŽn   VAfdaling StaandFinale
 7:25Finales van vandaagBiathlon   M7.5 km ZittendFinale
 7:35Finales van vandaagAlpineskiŽn   VAfdaling ZittendFinale
 7:50Finales van vandaagAlpineskiŽn   MAfdaling Visueel BeperktFinale

 Nederland in de finale8:10Finales van vandaagAlpineskiŽn   MAfdaling StaandFinale
 Nederland in de finale8:50Finales van vandaagAlpineskiŽn   MAfdaling ZittendFinale

 9:00Finales van vandaagBiathlon   V6 km StaandFinale
 9:15Finales van vandaagBiathlon   M7.5 km StaandFinale

 10:00Sledgehockey   MixIJshockeyGroepswedstrijd CAN - SWE
 10:05Finales van vandaagBiathlon   V6 km Visueel BeperktFinale
 10:44Finales van vandaagBiathlon   M7.5 km Visueel BeperktFinale

 12:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin SWE - FIN
 12:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin CAN - RUS
 12:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin USA - KOR
 12:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin NOR - CHN

 13:30Sledgehockey   MixIJshockeyGroepswedstrijd USA - ITA

 17:00Sledgehockey   MixIJshockeyGroepswedstrijd RUS - KOR

Programma morgen

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Finales van vandaag

Finales van vandaag

AlpineskiŽn7:00Afdaling Visueel Beperkt  V  

Biathlon7:006 km Zittend  V  

AlpineskiŽn7:15Afdaling Staand  V  Landgenoten in de final

Biathlon7:257.5 km Zittend  M  

AlpineskiŽn7:35Afdaling Zittend  V  

AlpineskiŽn7:50Afdaling Visueel Beperkt  M  

AlpineskiŽn8:10Afdaling Staand  M  Landgenoten in de final

AlpineskiŽn8:50Afdaling Zittend  M  Landgenoten in de final

Biathlon9:006 km Staand  V  

Biathlon9:157.5 km Staand  M  

Biathlon10:056 km Visueel Beperkt  V  

Biathlon10:447.5 km Visueel Beperkt  M  

 

Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 mrt3 mrt4 mrt5 mrt6 mrt7 mrt8 mrt
9 mrt10 mrt11 mrt12 mrt13 mrt14 mrt15 mrt
16 mrt17 mrt18 mrt19 mrt20 mrt21 mrt22 mrt
 
(advertentie)