Waardeer Programma 09 feb

Waardering: 3.1/5 (1076 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

SchaatsenSchaatsen V

Antoinette de Jong 3000 m
Ireen WŁst 3000 m
Stefan Groothuis 3000 m
Annouk van der Weijden 3000 m
12:30   Finale

SnowboardenSnowboarden V

Cheryl Maas Slopestyle
7:30   Halve Finale
10:15   Finale

 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Sotsji 09 februari 2014

Ireen WŁst mag vandaag aan de bak op de 3000m, samen met Annouk van der Weijden en Antoinette de Jong. Voor goud zal ze niet alleen met hen af moeten rekenen, maar ook met Martina SŠblikova en Claudia Pechstein, die een matig seizoen beleeft, maar toch WŁst klopte in een trainingswedstrijd in Inzell.

Als het goed is komt ook Cheryl Maas vandaag nog in actie in de halve finale Slopestyle. Daarvoor moet u op deze zondag wel vroeg op, want de halve finale begint al om 7.30 uur.

(advertentie)



 Nederland in de finale7:30Snowboarden   VSlopestyleHalve Finale

 8:00Finales van vandaagAlpineskiŽn   MAfdalingFinale

 9:00IJshockey   VIJshockeyPoule wedstrijd SWE - JPN 1 - 0

 Nederland in de finale10:15Finales van vandaagSnowboarden   VSlopestyleFinale

 11:00Finales van vandaagLanglaufen   M30 km Skiathlon 15 Klassiek+15 Vrij StijlFinale

 Nederland in de finale12:30Finales van vandaagSchaatsen   V3000 mFinale

 14:00IJshockey   VIJshockeyPoule wedstrijd RUS - GER 4 - 1

 15:30Finales van vandaagBiathlon   V7.5 km SprintFinale
 15:30Rodelen   MIndividueelRun 3

 16:00Kunstrijden   MLandenteamsVrije KŁhr Mannen

 17:05Kunstrijden   VLandenteamsVrije KŁhr Vrouwen
 17:40Finales van vandaagRodelen   MIndividueelRun 4

 18:10Finales van vandaagKunstrijden   MixLandenteamsIJsdansen Vrije Dans
 18:30Schansspringen   MIndividueel Korte Schans1e Sprong

 19:30Finales van vandaagSchansspringen   MIndividueel Korte Schans2e Sprong

Programma morgen

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Finales van vandaag

Finales van vandaag

AlpineskiŽn8:00Afdaling  M  
GoudMatthias MayerAUT
zilverChristof InnerhoferITA
bronsKjetil JansrudNOR

Snowboarden10:15Slopestyle  V  Landgenoten in de final
GoudJamie AndersonUSA
zilverEnni RukajarviFIN
bronsJenny JonesGBR

Langlaufen11:0030 km Skiathlon 15 Klassiek+15 Vrij Stijl  M  
GoudDario ColognaSUI
zilverMarcus HellnerSWE
bronsMartin Johnsrud SundbyNOR

Schaatsen12:303000 m  V  Landgenoten in de final
GoudIreen WŁstNED
zilverMartina SablikovaCZE
bronsOlga GrafRUS

Biathlon15:307.5 km Sprint  V  
GoudAnastasiya KuzminaSVK
zilverOlga VilukhinaRUS
bronsVita SemerenkoUKR

Rodelen17:40Individueel  M  
GoudFelix LochGER
zilverAlbert DemchenkoRUS
bronsArmin ZoeggelerITA

Kunstrijden18:10Landenteams    
GoudRuslandRUS
zilverCanadaCAN
bronsVerenidge StatenUSA

Schansspringen19:30Individueel Korte Schans  M  
GoudKamil StochPOL
zilverPeter PrevcSLO
bronsAnders BardalNOR

 

Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt
 
(advertentie)