Waardeer Programma 11 feb

Waardering: 3.0/5 (1502 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

SchaatsenSchaatsen V

Marrit Leenstra 500 m
Margot Boer 500 m
Lotte van Beek 500 m
Laurine van Riessen 500 m
13:45   Race 1 / 2
15:34   Race 2 / 2

SnowboardenSnowboarden M

Dolf van der Wal Halfpipe
Dimi de Jong Halfpipe
11:00   Kwalificatie
16:00   Halve Finales
18:30   Finale

 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Sotsji 11 februari 2014

In tegenstelling tot de nederlandse afvaardiging voor de 500m bij de mannen, zal een medaille op de 500m voor vrouwen een wonder zijn. Met het geweld uit het oosten van Sang-Hwa Lee (meerdere keren het wereldrecord verbroken dit seizoen), Beixing Wang en Jing Yu lijkt een volledig Aziatisch podium dichtbij. Wellicht dat Heather Richardson of Olga Fatkulina dat kunnen voorkomen, maar op (bijna) zeker niet de nederlandse afvaardiging die bestaat uit Margot Boer, Lotte van Beek en Marrit Leenstra. Zij zijn alledrie toch meer middellange afstandrijdsters en de 500 lijkt niet hun primaire doel te zijn.

Verder is er qua nederlanders nog de kwalificatie, halve finale en finale van de mannen op de halfpipe met hopelijk Dimi de Jong en Dolf van der Wal. En ja, ook vandaag de hele dag curling...

(advertentie)



 6:00Curling   VCurlingRound Robin SUI - KOR 8 - 6
 6:00Curling   VCurlingRound Robin SWE - CAN 3 - 9
 6:00Curling   VCurlingRound Robin RUS - USA 9 - 7
 6:00Curling   VCurlingRound Robin KOR - JPN 12 - 7

 7:00FreestyleskiŽn   VSlopestyleKwalificatie

 10:00Finales van vandaagFreestyleskiŽn   VSlopestyleFinale

 11:00Curling   MCurlingRound Robin CAN - SWE 6 - 7
 11:00Curling   MCurlingRound Robin USA - CHN 4 - 9
 11:00Curling   MCurlingRound Robin GBR - GER 7 - 6
 11:00Curling   MCurlingRound Robin NOR - RUS 9 - 8
 11:00IJshockey   VIJshockeyPoule wedstrijd GER - SWE 0 - 4
 11:00Langlaufen   VIndividueel Sprint Vrije StijlKwalificatie
 Nederland in de finale11:00Snowboarden   MHalfpipeKwalificatie
 11:25Langlaufen   MIndividueel Sprint Vrije StijlKwalificatie

 13:00Langlaufen   VIndividueel Sprint Vrije StijlKwartfinales
 13:25Langlaufen   MIndividueel Sprint Vrije StijlKwartfinales
 Nederland in de finale13:45Schaatsen   V500 mRace 1 / 2
 13:56Langlaufen   VIndividueel Sprint Vrije StijlHalve Finales

 14:06Langlaufen   MIndividueel Sprint Vrije StijlHalve Finales
 14:22Finales van vandaagLanglaufen   VIndividueel Sprint Vrije StijlFinale
 14:30Finales van vandaagLanglaufen   MIndividueel Sprint Vrije StijlFinale

 15:30Rodelen   VIndividueelRun 3
 Nederland in de finale15:34Finales van vandaagSchaatsen   V500 mRace 2 / 2

 16:00Finales van vandaagBiathlon   V10 km AchtervolgingFinale
 16:00Curling   VCurlingRound Robin GBR - USA 12 - 3
 16:00Curling   VCurlingRound Robin DEN - SUI 6 - 7
 16:00Curling   VCurlingRound Robin DEN - JPN 3 - 8
 16:00Curling   VCurlingRound Robin CHN - RUS 7 - 5
 16:00IJshockey   VIJshockeyPoule wedstrijd RUS - JPN 2 - 1
 16:00Kunstrijden   MixParenKorte KŁhr
 Nederland in de finale16:00Snowboarden   MHalfpipeHalve Finales

 17:20Finales van vandaagRodelen   VIndividueelRun 4

 18:30Schansspringen   VIndividueel Korte Schans1e Sprong
 Nederland in de finale18:30Finales van vandaagSnowboarden   MHalfpipeFinale

 19:30Finales van vandaagSchansspringen   VIndividueel Korte Schans2e Sprong

Programma morgen

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Finales van vandaag

Finales van vandaag

FreestyleskiŽn10:00Slopestyle  V  
GoudDara HowellCAN
zilverDevin LoganUSA
bronsKim LamarreCAN

Langlaufen14:22Individueel Sprint Vrije Stijl  V  
GoudMaiken Caspersen FallaNOR
zilverIngvild Flugstad OestbergNOR
bronsVesna FabjanSLO

Langlaufen14:30Individueel Sprint Vrije Stijl  M  
GoudOla Vigen HattestadNOR
zilverTeodor PetersonSWE
bronsEmil JoenssonSWE

Schaatsen15:34500 m  V  Landgenoten in de final
GoudSang Hwa LeeKOR
zilverOlga FatkulinaRUS
bronsMargot BoerNED

Biathlon16:0010 km Achtervolging  V  
GoudDarya DomrachevaBLR
zilverTora BergerNOR
bronsTeja GregorinSLO

Rodelen17:20Individueel  V  
GoudNatalie GeisenbergerGER
zilverTatjana HuefnerGER
bronsErin HamlinUSA

Snowboarden18:30Halfpipe  M  Landgenoten in de final
GoudIouri PodladtchikovSUI
zilverAyumu HiranoJPN
bronsTaku HiraokaJPN

Schansspringen19:30Individueel Korte Schans  V  
GoudCarina VogtGER
zilverDaniela Iraschko-StolzAUT
bronsColine MattelFRA

 

Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt
 
(advertentie)