Waardeer Programma 12 feb

Waardering: 3.0/5 (1975 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Sotsji 12 februari 2014

Ids Postma, Gerard van de Velde en ?? Het zou na Sochi een mooie quizvraag zijn over wie de laatste drie Nederlandse winnaars waren op de Olympische 1000 meter. Na Nagano met Postma en de legendarische race van Gerard van de Velde (1.07,18) in Salt Lake City, wordt het wel weer eens tijd voor een Nederlandse overwinning.

Waarschijnlijk is de wens echter de vader van de gedachte, want de kansen die Stefan Groothuis, Michel Mulder, Mark Tuitert en Koen Verweij worden toegedicht zijn niet heel groot.
Het is waarschijnlijker dat de 1000m naar de VS gaat met Shani Davis en Brian Hansen. Groothuis zou weleens de snelste Nederlander kunnen zijn en beslag kunnen leggen op het brons, maar moet dan wel Tae-Bum Mo, Denis Kuzin en Jamie Gregg van zich af zien te schudden. De 1000m start om 15.00 onze tijd.

(advertentie)



 6:00Curling   MCurlingRound Robin DEN - USA 5 - 9
 6:00Curling   MCurlingRound Robin NOR - GER 8 - 5
 6:00Curling   MCurlingRound Robin CHN - SUI 5 - 4

 8:00Finales van vandaagAlpineskiŽn   VAfdalingFinale
 8:00Noordse combinatie   MIndividueel Korte Schans - 10 km LanglaufenProefronde

 9:00IJshockey   VIJshockeyPoule wedstrijd SUI - FIN 3 - 4

 10:30Noordse combinatie   MIndividueel Korte Schans - 10 km LanglaufenGundersenwedstrijd

 11:00Curling   VCurlingRound Robin JPN - RUS 8 - 4
 11:00Curling   VCurlingRound Robin USA - CHN 4 - 7
 11:00Curling   VCurlingRound Robin KOR - SWE 4 - 7
 11:00Curling   VCurlingRound Robin CAN - GBR 9 - 6
 11:00Snowboarden   VHalfpipeKwalificatie

 13:30IJshockey   VIJshockeyPoule wedstrijd CAN - USA 3 - 2
 13:30Finales van vandaagNoordse combinatie   MIndividueel Korte Schans - 10 km Langlaufen10 km Langlaufen

 Nederland in de finale15:00Finales van vandaagSchaatsen   M1000 mFinale
 15:15Rodelen   MDubbelsRun 1

 16:00Curling   MCurlingRound Robin GER - CHN 7 - 11
 16:00Curling   MCurlingRound Robin SUI - GBR 2 - 4
 16:00Curling   MCurlingRound Robin RUS - CAN 4 - 7
 16:00Curling   MCurlingRound Robin DEN - SWE 8 - 5
 16:00Snowboarden   VHalfpipeHalve Finales
 16:45Finales van vandaagKunstrijden   MixParenVrije KŁhr
 16:45Finales van vandaagRodelen   MDubbelsRun 2

 18:00IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd CZE - SWE 2 - 4
 18:00IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd LAT - SUI 0 - 1
 18:30Finales van vandaagSnowboarden   VHalfpipeFinale

Programma morgen

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Finales van vandaag

Finales van vandaag

AlpineskiŽn8:00Afdaling  V  
GoudTina MazeSLO
GoudDominique GisinSUI
bronsLara GutSUI

Noordse combinatie13:30Individueel Korte Schans - 10 km Langlaufen  M  
GoudEric FrenzelGER
zilverAkito WatabeJPN
bronsMagnus KrogNOR

Schaatsen15:001000 m  M  Landgenoten in de final
GoudStefan GroothuisNED
zilverDenny MorrisonCAN
bronsMichel MulderNED

Kunstrijden16:45Paren    
GoudTatiana Volosozhar
Maxim Trankov
RUS
zilverKsenia Stolbova
Fedor Klimov
RUS
bronsAliona Savchenko
Robin Szolkowy
GER

Rodelen16:45Dubbels  M  
GoudTobias Wendl
Tobias Arlt
GER
zilverAndreas Linger
Wolfgang Linger
AUT
bronsAndris Sics
Juris Sics
LAT

Snowboarden18:30Halfpipe  V  
GoudKaitlyn FarringtonUSA
zilverTorah BrightAUS
bronsKelly ClarkUSA

 

Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt
 
(advertentie)