Waardeer Programma 17 feb

Waardering: 3.2/5 (891 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

BobsleeŽnBobsleeŽn M

Bror van der Zijde Tweemansbob
Edwin van Calker Tweemansbob
15:30   Heat 3
17:05   Heat 4

 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Sotsji 17 februari 2014

Van Calker rijdt vandaag de derde en vierde heat van de tweemansbob. Laten we hopen dat hij hierna de baan kan dromen. Er is geen schaatsen vandaag, maar wel schansspringen landenteams. Dat dit mooie beelden kan opleveren weten we allemaal nog wel van Nagano, toen de Japanners gezamenlijk voor eigen volk een epische zege boekten.

(advertentie)



 6:00Curling   VCurlingRound Robin RUS - GBR 6 - 9
 6:00Curling   VCurlingRound Robin KOR - USA 11 - 2
 6:00Curling   VCurlingRound Robin JPN - CHN 8 - 5

 8:00Snowboarden   MSnowboarding CrossKwalificatie

 10:30Snowboarden   MSnowboarding Cross1/8 Finale
 10:31Snowboarden   MSnowboarding CrossHalve Finales

 11:00Curling   MCurlingRound Robin CHN - GBR 6 - 5
 11:00Curling   MCurlingRound Robin GER - RUS 7 - 8
 11:00Curling   MCurlingRound Robin NOR - DEN 3 - 5
 11:00Curling   MCurlingRound Robin SUI - USA 6 - 3
 11:01Snowboarden   MSnowboarding CrossKwartfinales
 11:17Finales van vandaagSnowboarden   MSnowboarding CrossFinale

 13:30IJshockey   VIJshockeyHalve Finale CAN - SUI 3 - 1

 14:45FreestyleskiŽn   MAerialsKwalificatie 1

 Nederland in de finale15:30BobsleeŽn   MTweemansbobHeat 3
 15:30FreestyleskiŽn   MAerialsKwalificatie 2

 16:00Finales van vandaagBiathlon   V12.5 km MassastartFinale
 16:00Curling   VCurlingRound Robin CHN - SUI 6 - 10
 16:00Curling   VCurlingRound Robin DEN - GBR 8 - 7
 16:00Curling   VCurlingRound Robin CAN - KOR 9 - 4
 16:00Curling   VCurlingRound Robin SWE - JPN 8 - 4
 16:00Finales van vandaagKunstrijden   MixIJs DansenVrije Dans

 Nederland in de finale17:05Finales van vandaagBobsleeŽn   MTweemansbobHeat 4
 17:30Schansspringen   MLandenwedstrijd Hoge SchansKwalificatie

 18:00IJshockey   VIJshockeyHalve Finale USA - SWE 6 - 1
 18:15Schansspringen   MLandenwedstrijd Hoge Schans1e Sprong
 18:30FreestyleskiŽn   MAerialsFinale Knockout 1
 18:55FreestyleskiŽn   MAerialsFinale Knockout 2

 19:12Finales van vandaagFreestyleskiŽn   MAerialsFinale
 19:15Finales van vandaagSchansspringen   MLandenwedstrijd Hoge Schans2e Sprong

Programma morgen

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Finales van vandaag

Finales van vandaag

Snowboarden11:17Snowboarding Cross  M  
GoudPierre VaultierFRA
zilverNikolay OlyuninRUS
bronsAlex DeiboldUSA

Biathlon16:0012.5 km Massastart  V  
GoudDarya DomrachevaBLR
zilverGabriela SoukalovaCZE
bronsTiril EckhoffNOR

Kunstrijden16:00IJs Dansen    
GoudMeryl Davis Charlie WhiteUSA
zilverTessa Virtue Scott MoirCAN
bronsIlinykh Nikita KatsalapovRUS

BobsleeŽn17:05Tweemansbob  M  Landgenoten in de final
GoudAlexander Zubkov
Alexey Voevoda
RUS
zilverBeat Hefti
Alex Baumann
SUI
bronsSteven Holcomb
Steven Langton
USA

FreestyleskiŽn19:12Aerials  M  
GoudAnton KushnirBLR
zilverDavid MorrisAUS
bronsZongyang JiaCHN

Schansspringen19:15Landenwedstrijd Hoge Schans  M  
GoudSeverin Freund
Marinus Kraus
Andreas Wank
Andreas Wellinger
GER
zilverThomas Diethart
Michael Hayboeck
Thomas Morgenstern
Gregor Schlierenzauer
AUT
bronsDaiki Ito
Noriaki Kasai
Reruhi Shimizu
Taku Takeuchi
JPN

 

Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt
 
(advertentie)