Waardeer Programma 19 feb

Waardering: 3.2/5 (986 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

SchaatsenSchaatsen V

Carien Kleibeuker 5000 m
Ireen WŁst 5000 m
Yvonne Nauta 5000 m
14:30   Finale

SnowboardenSnowboarden V

Michelle Dekker Parallel Reuzenslalom
Nicolien Sauerbreij Parallel Reuzenslalom
7:15   Kwalificatie
10:55   1/8 Finale
11:19   Kwartfinales
11:35   Halve Finales
11:43   Finale

BobsleeŽnBobsleeŽn V

Judith Vis Tweemansbob
Esmť Kamphuis Tweemansbob
17:15   Heat 3
18:23   Heat 4

 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Sotsji 19 februari 2014

Het gaat dit seizoen nog niet heel goed met de prestaties van Nicolien Sauerbreij, maar daar kan de Olympische parallelslalom verandering in brengen. De regerend olympisch kampioen heeft immers wat te verdedigen. Als Erica Terpstra op de tribune staat te hossen, dan hebben wij er alle vertrouwen in. Voor Michelle Dekker zullen de Spelen een prachtige ervaring zijn in haar nog jonge carriŤre. Ze plaatste zich laat voor de Spelen, maar zoals onze oosterburen altijd zeggen, bei sein ist mitmachen!

Ireen staat vandaag ook weer op de ijzers (wanneer niet?), maar de 5000m is toch wel de afstand waarop ze de minste kans maakt op goud, want Pechstein en SŠblikova troeven haar dikwijls af. Dark horse in deze wedstrijd zijn natuurlijk Yvonne Nauta die steeds beter lijkt te rijden en Carien Kleibeuker die topsport niet op de eerste plaats heeft staan, maar al wel Olympische ervaring heeft van Turijn 2006. Haar optreden op het OKT, dat werd bekroond met een eerste plaats, was behoorlijk indrukwekkend.

(advertentie)



 6:15Snowboarden   MParallel ReuzenslalomKwalificatie

 Nederland in de finale7:15Snowboarden   VParallel ReuzenslalomKwalificatie

 8:00AlpineskiŽn   MReuzenslalom1e Run

 9:00IJshockey   MIJshockeyKwart Finale SWE - SLO 5 - 0

 10:00Snowboarden   MParallel Reuzenslalom1/8 Finale
 10:15Langlaufen   VTeam Sprint Klassiek1e Halve Finale
 10:24Snowboarden   MParallel ReuzenslalomKwartfinales
 10:25Langlaufen   VTeam Sprint Klassiek2e Halve Finale
 10:37Snowboarden   MParallel ReuzenslalomHalve Finales
 10:44Finales van vandaagSnowboarden   MParallel ReuzenslalomFinale
 Nederland in de finale10:55Snowboarden   VParallel Reuzenslalom1/8 Finale

 11:00Curling   VCurlingHalve Finale GBR - CAN 4 - 6
 11:00Curling   VCurlingHalve Finale SWE - SUI 7 - 5
 11:06Langlaufen   MTeam Sprint Klassiek1e Halve Finale
 Nederland in de finale11:19Snowboarden   VParallel ReuzenslalomKwartfinales
 11:26Langlaufen   MTeam Sprint Klassiek2e Halve Finale
 11:30Finales van vandaagAlpineskiŽn   MReuzenslalom2e Run
 Nederland in de finale11:35Snowboarden   VParallel ReuzenslalomHalve Finales
 Nederland in de finale11:43Finales van vandaagSnowboarden   VParallel ReuzenslalomFinale

 12:15Finales van vandaagLanglaufen   VTeam Sprint KlassiekFinale

 13:15Finales van vandaagLanglaufen   MTeam Sprint KlassiekFinale
 13:30IJshockey   MIJshockeyKwart Finale FIN - RUS 3 - 1

 Nederland in de finale14:30Finales van vandaagSchaatsen   V5000 mFinale

 15:30Finales van vandaagBiathlon   Mix2x6 km 2x7.5 km Gemengde EstafetteFinale

 16:00Curling   MCurlingHalve Finale SWE - GBR 5 - 6
 16:00Curling   MCurlingHalve Finale CAN - CHN 10 - 6
 16:00Kunstrijden   VIndividueelKorte KŁhr

 Nederland in de finale17:15BobsleeŽn   VTweemansbobHeat 3

 18:00IJshockey   MIJshockeyKwart Finale CAN - LAT 2 - 1
 18:00IJshockey   MIJshockeyKwart Finale USA - CZE 5 - 2
 Nederland in de finale18:23Finales van vandaagBobsleeŽn   VTweemansbobHeat 4

Programma morgen

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Finales van vandaag

Finales van vandaag

Snowboarden10:44Parallel Reuzenslalom  M  
GoudVic WildRUS
zilverNevin GalmariniSUI
bronsZan KosirSLO

AlpineskiŽn11:30Reuzenslalom  M  
GoudTed LigetyUSA
zilverSteve MissillierFRA
bronsAlexis PinturaultFRA

Snowboarden11:43Parallel Reuzenslalom  V  Landgenoten in de final
GoudPatrizia KummerSUI
zilverTomoka TakeuchiJPN
bronsAlena ZavarzinaRUS

Langlaufen12:15Team Sprint Klassiek  V  
GoudMarit Bjoergen
Ingvild Flugstad Oestberg
NOR
zilverKerttu Niskanen
Aino-Kaisa Saarinen
FIN
bronsIda Ingemarsdotter
Stina Nilsson
SWE

Langlaufen13:15Team Sprint Klassiek  M  
GoudSami Jauhojaervi
Iivo Niskanen
FIN
zilverNikita Kriukov
Maxim Vylegzhanin
RUS
bronsEmil Joensson
Teodor Peterson
SWE

Schaatsen14:305000 m  V  Landgenoten in de final
GoudMartina SablikovaCZE
zilverIreen WŁstNED
bronsCarien KleibeukerNED

Biathlon15:302x6 km 2x7.5 km Gemengde Estafette    
GoudTora Berger
Tiril Eckhoff
Ole Einar Bjoerndalen
Emil Hegle Svendsen
NOR
zilverVeronika Vitkova
Gabriela Soukalova
Jaroslav Soukup
Ondrej Moravec
CZE
bronsDorothea Wierer
Karin Oberhofer
Dominik Windisch
Lukas Hofer
ITA

BobsleeŽn18:23Tweemansbob  V  Landgenoten in de final
GoudKaillie Humphries
Heather Moyse
CAN
zilverElana Meyers
Lauryn Williams
USA
bronsJamie Greubel
Aja Evans
USA

 

Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt
 
(advertentie)