Waardeer Programma 20 feb

Waardering: 3.1/5 (942 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

Geen Nederlanders actief vandaag in Sotsji
 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Sotsji 20 februari 2014

Geen Nederlanders vandaag, maar wel veel finales, zoals die van het curling, vrouwenijshockey en die van het spectaculaire freestyleskiŽn.

(advertentie)



 8:00Noordse combinatie   MLandenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km LanglaufenProefronde
 8:45FreestyleskiŽn   MSki CrossPlaatsing

 9:00Noordse combinatie   MLandenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km LanglaufenGundersenwedstrijd
 9:30Curling   VCurlingBronzen Medaille Wedstrijd GBR - SUI 6 - 5

 10:30FreestyleskiŽn   MSki Cross1/8 Finale

 11:05FreestyleskiŽn   MSki CrossKwartfinales
 11:25FreestyleskiŽn   MSki CrossHalve Finales
 11:39Finales van vandaagFreestyleskiŽn   MSki CrossFinale

 12:00Finales van vandaagNoordse combinatie   MLandenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km Langlaufen4x5 Km Langlauf Estafette

 13:00IJshockey   VIJshockeyBronzen Medaille Wedstrijd SUI - SWE 4 - 3

 14:30Finales van vandaagCurling   VCurlingFinale SWE - CAN 3 - 6

 15:30FreestyleskiŽn   VHalfpipeKwalificatie

 16:00Finales van vandaagKunstrijden   VIndividueelKorte KŁhr

 18:00Finales van vandaagIJshockey   VIJshockeyFinale CAN - USA 3 - 2
 18:30Finales van vandaagFreestyleskiŽn   VHalfpipeFinale

Programma morgen

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Finales van vandaag

Finales van vandaag

FreestyleskiŽn11:39Ski Cross  M  
GoudJean Frederic ChapuisFRA
zilverArnaud BovolentaFRA
bronsJonathan MidolFRA

Noordse combinatie12:00Landenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km Langlaufen  M  
GoudJoergen Graabak
Haavard Klemetsen
Magnus Krog
Magnus Hovdal Moan
NOR
zilverEric Frenzel
Bjoern Kircheisen
Fabian Riessle
Johannes Rydzek
GER
bronsChristoph Bieler
Bernhard Gruber
Lukas Klapfer
Mario Stecher
AUT

Curling14:30Curling  V  
GoudJennifer Jones
Kaitlyn Lawes
Jill Officer
Dawn Mcewen
CAN
zilverMaria Prytz
Christina Bertrup
Maria Wennerstroem
Margaretha Sigfridsson
SWE
bronsEve Muirhead
Anna Sloan
Vicki Adams
Claire Hamilton
GBR

Kunstrijden16:00Individueel  V  
GoudAdelina SotnikovaRUS
zilverYuna KimKOR
bronsCarolina KostnerITA

IJshockey18:00IJshockey  V  
GoudCanadaCAN
zilverVerenigde StatenUSA
bronsZwitserlandSUI

FreestyleskiŽn18:30Halfpipe  V  
GoudMaddie BowmanUSA
zilverMarie MartinodFRA
bronsAyana OnozukaJPN

 

Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt
 
(advertentie)