Waardeer Programma 22 feb

Waardering: 3.1/5 (1268 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

SnowboardenSnowboarden V

Michelle Dekker Parallel Slalom
Nicolien Sauerbreij Parallel Slalom
6:15   Kwalificatie
11:10   1/8 Finale
11:41   Kwartfinales
11:50   Halve Finales
11:58   Finale

SchaatsenSchaatsen V

Ireen WŁst Team Achtervolging
Marrit Leenstra Team Achtervolging
Lotte van Beek Team Achtervolging
Jorien ter Mors Team Achtervolging
11:12   Bronzen Medaille Wedstrijd
14:30   Halve Finales
15:14   Finale

SchaatsenSchaatsen M

Jorrit Bergsma Team Achtervolging
Sven Kramer Team Achtervolging
Koen Verweij Team Achtervolging
Jan Blokhuijsen Team Achtervolging
10:49   Bronzen Medaille Wedstrijd
14:51   Finale

BobsleeŽnBobsleeŽn M

Bror van der Zijde Viermansbob
Arno Klaassen Viermansbob
Edwin van Calker Viermansbob
Sybren Jansma Viermansbob
17:30   Heat 1
19:00   Heat 2

 
(advertentie)
 
Reacties op Programma 22 feb
Elly schreef:
22 februari 2014 16:18
waardering: 5.0/5Waardering: 5.0
Zeer goede informatie side
Flow schreef:
22 februari 2014 08:57
waardering: 5.0/5Waardering: 5.0
Bedankt voor deze fantastische site!
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Sotsji 22 februari 2014

Op de eennalaatste dag van de Spelen is er nog genoeg te winnen voor Nederland. Zo wordt de parallelslalom finale gereden met Nicolien Sauerbreij en kan Nederland tweemaal goud pakken op de ploegenachtervolging. Dit is eerder een vaststaand feit dan een wens, want zowel de Nederlandse heren als dames waren dit seizoen onverslaanbaar op de tem pursuit.

Buiten dit moois kan Edwin van Calker zich vandaag bewijzen in de viermansbob. De eerste twee heats worden vandaag gereden en de laatste twee morgen. Na het mislukte avontuur in Vancouver zal van Calker getergd zijn alle negatieve kritieken voor eens en altijd de mond te snoeren.

(advertentie)



 Nederland in de finale6:15Snowboarden   VParallel SlalomKwalificatie

 7:15Snowboarden   MParallel SlalomKwalificatie

 10:15Snowboarden   MParallel Slalom1/8 Finale
 10:30Finales van vandaagLanglaufen   V30 km, Massastart Vrije StijlFinale
 10:39Snowboarden   MParallel SlalomKwartfinales
 10:47Snowboarden   MParallel SlalomHalve Finales
 10:59Finales van vandaagSnowboarden   MParallel SlalomFinale

 Nederland in de finale11:10Snowboarden   VParallel Slalom1/8 Finale
 Nederland in de finale11:41Snowboarden   VParallel SlalomKwartfinales
 Nederland in de finale11:50Snowboarden   VParallel SlalomHalve Finales
 Nederland in de finale11:58Finales van vandaagSnowboarden   VParallel SlalomFinale

 13:45AlpineskiŽn   MSlalom1e Run

 Nederland in de finale14:30Schaatsen   VTeam AchtervolgingHalve Finales
 Nederland in de finale14:51Finales van vandaagSchaatsen   MTeam AchtervolgingFinale

 Nederland in de finale15:14Finales van vandaagSchaatsen   VTeam AchtervolgingFinale
 15:30Finales van vandaagBiathlon   M4x7.5 km EstafetteFinale

 16:00IJshockey   MIJshockeyBronzen Medaille Wedstrijd FIN - USA 5 - 0

 17:15Finales van vandaagAlpineskiŽn   MSlalom2e Run
 Nederland in de finale17:30BobsleeŽn   MViermansbobHeat 1
 17:30Finales van vandaagKunstrijden   MixExhibition Gala

 Nederland in de finale19:00BobsleeŽn   MViermansbobHeat 2

Programma morgen

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Finales van vandaag

Finales van vandaag

Langlaufen10:3030 km, Massastart Vrije Stijl  V  
GoudMarit BjoergenNOR
zilverTherese JohaugNOR
bronsKristin Stoermer SteiraNOR

Snowboarden10:59Parallel Slalom  M  
GoudVic WildRUS
zilverZan KosirSLO
bronsBenjamin KarlAUT

Snowboarden11:58Parallel Slalom  V  Landgenoten in de final
GoudJulia DujmovitsAUT
zilverAnke KarstensGER
bronsAmelie KoberGER

Schaatsen14:51Team Achtervolging  M  Landgenoten in de final
GoudJan Blokhuijsen
Sven Kramer
Koen Verweij
NED
zilverHyong Jun Joo
Cheol Min Kim
Seung Hoon Lee
KOR
bronsZbigniew Brodka
Konrad Niedzwiedzki
Jan Szymanski
POL

Schaatsen15:14Team Achtervolging  V  Landgenoten in de final
GoudMarrit Leenstra
Jorien Ter Mors
Ireen WŁst
Lotte Van Beek
NED
zilverKatarzyna Bachleda - Curus
Natalia Czerwonka
Luiza Zlotkowska
POL
bronsOlga Graf
Yekaterina Shikhova
Yuliya Skokova
Yekaterina Lobysheva
RUS

Biathlon15:304x7.5 km Estafette  M  
GoudAlexey Volkov
Evgeny Ustyugov
Dmitry Malyshko
Anton Shipulin
RUS
zilverErik Lesser
Daniel Boehm
Arnd Peiffer
Simon Schempp
GER
bronsChristoph Sumann
Daniel Mesotitsch
Simon Eder
Dominik Landertinger
AUT

AlpineskiŽn17:15Slalom  M  
GoudMario MattAUT
zilverMarcel HirscherAUT
bronsHenrik KristoffersenNOR

 

Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt
 
(advertentie)