Waardeer Super-G

Waardering: 3.3/5 (621 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Super-G
Kjetil Jansrud


goud spelen Sotsji 2014  Kjetil Jansrud  Kjetil Jansrud NOR
zilver spelen Sotsji 2014  Andrew Weibrecht  Andrew Weibrecht USA
brons spelen Sotsji 2014  Jan Hudec  Jan Hudec CAN
brons spelen Sotsji 2014  Bode Miller  Bode Miller USA
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 AlpineskiŽn
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch AlpineskiŽn Sotsji 2014 Discipline: Super-G

Kjetil Jansrud Olympisch Kampioen Sotsji 2014 AlpineskiŽn Super-G Mannen
Kjetil Jansrud Olympisch Kampioen Sotsji 2014 AlpineskiŽn Super-G Mannen

Einduitslag
PlaatsLandNaamTijdVerschil
1NOR NORKjetil Jansrud1:18.14
2USA USAAndrew Weibrecht1:18.44+0.30
3CAN CANJan Hudec1:18.67+0.53
3USA USABode Miller1:18.67+0.53
5AUT AUTOtmar Striedinger1:18.69+0.55
6AUT AUTMax Franz1:18.74+0.60
7NOR NORAksel Lund Svindal1:18.76+0.62
8ITA ITAPeter Fill1:18.85+0.71
9CZE CZEOndrej Bank1:19.11+0.97
10CAN CANMorgan Pridy1:19.19+1.05
11FRA FRAAdrien Theaux1:19.35+1.21
12SUI SUIPatrick Kueng1:19.38+1.24
13NOR NORAleksander Aamodt Kilde1:19.44+1.30
14USA USATed Ligety1:19.48+1.34
15FRA FRAThomas Mermillod Blondin1:19.53+1.39
16ITA ITADominik Paris1:19.70+1.56
17FRA FRADavid Poisson1:19.74+1.60
17ITA ITAWerner Heel1:19.74+1.60
19FRA FRAJohan Clarey1:19.75+1.61
19CRO CRONatko Zrncic-Dim1:19.75+1.61
21AUT AUTGeorg Streitberger1:19.77+1.63
22SUI SUICarlo Janka1:20.01+1.87
23USA USATravis Ganong1:20.02+1.88
24CAN CANManuel Osborne-Paradis1:20.19+2.05
24CRO CROIvica Kostelic1:20.19+2.05
26RUS RUSPavel Trikhichev1:20.62+2.48
27SUI SUIBeat Feuz1:20.65+2.51
28SVK SVKAdam Zampa1:20.95+2.81
29SLO SLOKlemen Kosi1:21.27+3.13
30KAZ KAZDmitriy Koshkin1:21.50+3.36
31RUS RUSStepan Zuev1:21.54+3.40
32CHI CHIHenrik Von Appen1:21.88+3.74
33CZE CZEMartin Vrablik1:22.01+3.87
34AND ANDMarc Oliveras1:22.02+3.88
35MON MONOlivier Jenot1:22.20+4.06
36SVK SVKAndreas Zampa1:22.42+4.28
37BLR BLRYuri Danilochkin1:22.45+4.31
38POL POLMaciej Bydlinski1:22.51+4.37
39BUL BULNikola Chongarov1:22.59+4.45
40KAZ KAZMartin Khuber1:22.60+4.46
41BUL BULGeorgi Georgiev1:22.72+4.58
42SVK SVKMatej Falat1:22.81+4.67
43SVK SVKMartin Bendik1:23.06+4.92
44KAZ KAZIgor Zakurdaev1:23.13+4.99
45CHI CHIEugenio Claro1:23.31+5.17
46DEN DENChristoffer Faarup1:23.34+5.20
47ARG ARGCristian Javier Simari Birkner1:23.36+5.22
48SRB SRBMarko Vukicevic1:23.88+5.74
49ARG ARGJorge F. Birkner Ketelhohn1:23.89+5.75
50BIH BIHIgor Laikert1:24.20+6.06
51GRE GREKostas Sykaras1:26.32+8.18
52UKR UKRDmytro Mytsak1:28.51+10.37
RUS RUSAlexander GlebovDNF
SUI SUIDidier DefagoDNF
ITA ITAChristof InnerhoferDNF
AUT AUTMatthias MayerDNF
ESP ESPPaul De La CuestaDNF
MDA MDAGeorg LindnerDNF
MON MONArnaud AlessandriaDNF
LAT LATRoberts RodeDNF
CAN CANErik GuayDSQ
ESP ESPFerran TerraDSQ
GRE GREMassimiliano ValcareggiDSQ



Programma
  zon16feb8:00Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Unibet Odds Super-G

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt