Waardeer Halfpipe

Waardering: 3.2/5 (719 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Halfpipe
David Wise


goud spelen Sotsji 2014  David Wise  David Wise USA
zilver spelen Sotsji 2014  Mike Riddle  Mike Riddle CAN
brons spelen Sotsji 2014  Kevin Rolland  Kevin Rolland FRA
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 FreestyleskiŽn
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch FreestyleskiŽn Sotsji 2014 Discipline: Halfpipe

David Wise Olympisch Kampioen Sotsji 2014 FreestyleskiŽn Halfpipe Mannen
David Wise Olympisch Kampioen Sotsji 2014 FreestyleskiŽn Halfpipe Mannen

Einduitslag
PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 Plaats
1USA USADavid Wise92.00101-03-401292.00
2CAN CANMike Riddle71.40690.60190.60
3FRA FRAKevin Rolland88.60229.80988.60
4NZL NZLJosiah Wells85.60378.40585.60
5CAN CANNoah Bowman80.40482.60282.60
6NZL NZLBeau-James Wells62.00880.00380.00
7USA USAAaron Blunck68.60779.40479.40
8FIN FINAntti-Jussi Kemppainen74.40578.20678.20
9NZL NZLLyndon Sheehan55.20972.60772.60
10FRA FRABenoit Valentin101161.00861.00
11FRA FRAThomas Krief4.61228.601028.60
12CAN CANJustin Dorey20.401014.201120.40
13NOR NORJon Anders Lindstad
14SUI SUIYannic Lerjen
15CAN CANMatt Margetts
16SUI SUINils Lauper
17GBR GBRMurray Buchan
18SUI SUIJoel Gisler
19AUT AUTMarco Ladner
20AUT AUTAndreas Gohl
21FRA FRAXavier Bertoni
22JPN JPNKentaro Tsuda
23GBR GBRJames Machon
24RUS RUSPavel Nabokikh
25KOR KORKwang-Jin Kim
26USA USATorin Yater-Wallace
27IVB IVBPeter Crook
28USA USALyman Currier
DNSNZL NZLByron Wells



Programma
  din18feb14:45    Kwalificatie      
  din18feb18:30Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Unibet Odds Halfpipe

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt