Waardeer Slopestyle

Waardering: 3.1/5 (763 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Slopestyle
Joss Christensen


goud spelen Sotsji 2014  Joss Christensen  Joss Christensen USA
zilver spelen Sotsji 2014  Gus Kenworthy  Gus Kenworthy USA
brons spelen Sotsji 2014  Nicholas Goepper  Nicholas Goepper USA
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 FreestyleskiŽn
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch FreestyleskiŽn Sotsji 2014 Discipline: Slopestyle

Joss Christensen Olympisch Kampioen Sotsji 2014 FreestyleskiŽn Slopestyle Mannen
Joss Christensen Olympisch Kampioen Sotsji 2014 FreestyleskiŽn Slopestyle Mannen

Einduitslag
PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 Plaats
1USA USAJoss Christensen95.80193.80195.80
2USA USAGus Kenworthy31.001093.60293.60
3USA USANicholas Goepper92.40261.80992.40
4NOR NORAndreas Haatveit89.60391.80391.80
5GBR GBRJames Woods86.60478.40686.60
6SWE SWEHenrik Harlaut83.80584.40484.40
7NOR NORAleksander Aurdal70.00781.80581.80
8AUS AUSRussell Henshaw80.40628.801180.40
9USA USABobby Brown29.201178.40778.40
10NOR NOROystein Braaten66.40865.80866.40
11NZL NZLJosiah Wells60.60950.001060.60
12CAN CANAlex Beaulieu-Marchand5.01221.401221.40
13FIN FINAntti Ollila
14AUT AUTLuca Tribondeau
15ITA ITAMarkus Eder
16SUI SUIKai Mahler
17NOR NORPer Kristian Hunder
18SWE SWEOscar Wester
19FRA FRAJeremy Pancras
20GER GERBenedikt Mayr
21NZL NZLBeau-James Wells
22SUI SUIElias Ambuehl
23SUI SUIFabian Boesch
24SWE SWEJesper Tjader
25FIN FINOtso Raisanen
26CZE CZEMarek Skala
27FRA FRAAntoine Adelisse
28RUS RUSPavel Korpachev
29FIN FINLauri Kivari
30FRA FRAJules Bonnaire
31FIN FINAleksi Patja
32SUI SUILuca Schuler



Programma
  don13feb7:15    Kwalificatie      
  don13feb10:30Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Resultaten Olympisch Slopestyle Slopestyle mannen Sotsji 2014


De eerste cleansweap voor de Verenigde Staten bij deze spelen. Op het mooie nieuwe onderdeel Slopestyle wisten ze net niet voor een 1234 te zorgen

Unibet Odds Slopestyle

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt