Waardeer Slopestyle

Waardering: 3.1/5 (527 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Slopestyle
Dara Howell


goud spelen Sotsji 2014  Dara Howell  Dara Howell CAN
zilver spelen Sotsji 2014  Devin Logan  Devin Logan USA
brons spelen Sotsji 2014  Kim Lamarre  Kim Lamarre CAN
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 FreestyleskiŽn
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch FreestyleskiŽn Sotsji 2014 Discipline: Slopestyle

Dara Howell Olympisch Kampioen Sotsji 2014 FreestyleskiŽn Slopestyle Vrouwen
Dara Howell Olympisch Kampioen Sotsji 2014 FreestyleskiŽn Slopestyle Vrouwen

Einduitslag
PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 Plaats
1CAN CANDara Howell94.20148.40594.20
2USA USADevin Logan85.40230.00985.40
3CAN CANKim Lamarre15.001185.00185.00
4AUS AUSAnna Segal77.00328.801077.00
5SWE SWEEmma Dahlstrom72.80475.40275.40
6CAN CANYuki Tsubota71.60528.401171.60
7GBR GBRKatie Summerhayes19.401070.60370.60
8ITA ITASilvia Bertagna69.60621.801269.60
9SUI SUIEveline Bhend58.40763.20463.20
10USA USAKeri Herman50.00835.40750.00
11USA USAJulia Krass42.40938.60642.40
12SUI SUICamillia Berra5.61230.40830.40
13CHI CHIDominique Ohaco
14GER GERLisa Zimmermann
15NZL NZLAnna Willcox-Silfverberg
16AUT AUTPhilomena Bair
17PAR PARJulia Marino
18SVK SVKNatalia Slepecka
19CAN CANKaya Turski
20SVK SVKZuzana Stromkova
21RUS RUSAnna Mirtova
22JPN JPNChiho Takao



Programma
  din11feb7:00    Kwalificatie      
  din11feb10:00Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Unibet Odds Slopestyle

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt