Waardeer IJs Dansen

Waardering: 3.2/5 (713 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
IJs Dansen
Meryl Davis Charlie White


goud spelen Sotsji 2014  Meryl Davis Charlie White  Meryl Davis Charlie White USA
zilver spelen Sotsji 2014  Tessa Virtue Scott Moir  Tessa Virtue Scott Moir CAN
brons spelen Sotsji 2014  Ilinykh Nikita Katsalapov  Ilinykh Nikita Katsalapov RUS
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Kunstrijden
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Kunstrijden Sotsji 2014 Discipline: IJs Dansen

Meryl Davis Charlie White Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Kunstrijden IJs Dansen Mix
Meryl Davis Charlie White Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Kunstrijden IJs Dansen Mix

Einduitslag
PlaatsLandNaamPlaatsShort ProgramPlaatsVrij ProgramTotal Score
1USA USAMeryl Davis Charlie White178.891116.63195.52
2CAN CANTessa Virtue Scott Moir276.332114.66190.99
3RUS RUSElena Ilinykh Nikita Katsalapov373.043110.44183.48
4FRA FRANathalie Pechalat Fabian Bourzat472.784104.44177.22
5RUS RUSEkaterina Bobrova Dmitri Soloviev569.976102.95172.92
6ITA ITAAnna Cappellini Luca Lanotte667.587101.92169.50
7CAN CANKaitlyn Weaver Andrew Poje765.935103.18169.11
8USA USAMadison Chock Evan Bates865.46899.18164.64
9USA USAMaia Shibutani Alex Shibutani964.471090.70155.17
10GBR GBRPenny Coomes Nicholas Buckland1159.33991.78151.11
11GER GERNelli Zhiganshina Alexander Gazsi1060.911289.86150.77
12AZE AZEJulia Zlobina Alexei Sitnikov1458.151190.48148.63
13ESP ESPSara Hurtado Adria Diaz1258.581388.39146.97
14ITA ITACharlene Guignard Marco Fabbri1558.141486.64144.78
15FRA FRAPernelle Carron Lloyd Jones1358.251584.62142.87
16RUS RUSVictoria Sinitsina Ruslan Zhiganshin1658.011782.65140.66
17LTU LTUIsabella Tobias Deividas Stagniunas1756.401882.60139.00
18CAN CANAlexandra Paul Mitchell Islam1855.911682.79138.70
19GER GERTanja Kolbe Stefano Caruso1954.431976.13130.56
20AUS AUSDanielle Obrien Gregory Merriman2052.682075.85128.53



Programma
  vr14feb13:45    Korte Dans      

  zon16feb16:00    Korte Dans      

  ma17feb16:00Finales van vandaag    Vrije Dans      



(advertentie)
 

Unibet Odds IJs Dansen

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt