Waardeer Individueel

Waardering: 3.3/5 (708 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Individueel
Yuzuru Hanyu


goud spelen Sotsji 2014  Yuzuru Hanyu  Yuzuru Hanyu JPN
zilver spelen Sotsji 2014  Patrick Chan  Patrick Chan CAN
brons spelen Sotsji 2014  Denis Ten  Denis Ten KAZ
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Kunstrijden
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Kunstrijden Sotsji 2014 Discipline: Individueel

Yuzuru Hanyu Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Kunstrijden Individueel Mannen
Yuzuru Hanyu Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Kunstrijden Individueel Mannen

Einduitslag
PlaatsLandNaamPlaatsShort ProgramPlaatsVrij ProgramTotal Score
1JPN JPNYuzuru Hanyu1101.451178.64280.09
2CAN CANPatrick Chan297.522178.10275.62
3KAZ KAZDenis Ten984.063171.04255.10
4ESP ESPJavier Fernandez386.985166.94253.92
5JPN JPNTatsuki Machida1183.484169.94253.42
6JPN JPNDaisuke Takahashi486.406164.27250.67
7CHN CHNHan Yan885.667160.54246.20
8GER GERPeter Liebers586.049153.83239.87
9USA USAJason Brown686.0011152.37238.37
10CZE CZEMichal Brezina1281.9513151.67233.62
11CZE CZETomas Verner1381.0912151.90232.99
12USA USAJeremy Abbott1572.588160.12232.70
13FRA FRABrian Joubert785.8414145.93231.77
14SWE SWEAlexander Majorov1083.8116141.05224.86
15CAN CANKevin Reynolds1768.7610153.47222.23
16BEL BELJorik Hendrickx1672.5215141.52214.04
17UZB UZBMisha Ge1868.0717135.19203.26
18FRA FRAFlorent Amodio1475.5818123.06198.64
19PHI PHIMichael Christian Martinez1964.8120119.44184.25
20UKR UKRYakov Godorozha2162.6519119.54182.19
21ISR ISRAlexei Bychenko2262.4421114.62177.06
22KAZ KAZAbzal Rakimgaliev2064.1822110.22174.40
23ROU ROUZoltan Kelemen2460.412398.35158.76
24EST ESTViktor Romanenkov2361.552478.44139.99



Programma
  don13feb16:00    Korte KŁhr      

  vr14feb16:00Finales van vandaag    Korte KŁhr      



(advertentie)
 

Unibet Odds Individueel

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt