Waardeer Paren

Waardering: 3.0/5 (813 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Paren
Tatiana Volosozhar
Maxim Trankov


goud spelen Sotsji 2014  Tatiana Volosozhar
Maxim Trankov
  Tatiana Volosozhar<br /> Maxim Trankov RUS
zilver spelen Sotsji 2014  Ksenia Stolbova
Fedor Klimov
  Ksenia Stolbova<br /> Fedor Klimov RUS
brons spelen Sotsji 2014  Aliona Savchenko
Robin Szolkowy
  Aliona Savchenko<br />Robin Szolkowy GER
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Kunstrijden
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Kunstrijden Sotsji 2014 Discipline: Paren

Tatiana Volosozhar  Maxim Trankov Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Kunstrijden Paren Mix
Tatiana Volosozhar Maxim Trankov Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Kunstrijden Paren Mix

Einduitslag
PlaatsLandNaamPlaatsShort ProgramPlaatsVrij ProgramTotal Score
1RUS RUSTatiana Volosozhar Maxim TPlaatsov184.171152.69236.86
2RUS RUSKsenia Stolbova Fedor Klimov375.212143.47218.68
3GER GERAliona Savchenko Robin Szolkowy279.644136.14215.78
4CHN CHNQing Pang Jian Tong473.303136.58209.88
5CAN CANKirsten Moore-Towers Dylan Moscovitch670.925131.18202.10
6RUS RUSVera Bazarova Yuri Larionov869.666129.94199.60
7CAN CANMeagan Duhamel Eric Radford572.217127.32199.53
8CHN CHNCheng Peng Hao Zhang770.598125.13195.72
9USA USAMarissa Castelli Simon Shnapir967.449120.38187.82
10FRA FRAVanessa James Morgan Cipres1065.3611114.07179.43
11ITA ITAStefania Berton Ondrej Hotarek1163.5710115.51179.08
12USA USAFelicia Zhang Nathan Bartholomay1456.9012110.31167.21
13GER GERMaylin Wende Daniel Wende1259.2513107.00166.25
14CAN CANPaige Lawrence Rudi Swiegers1358.9714103.01161.98
15ISR ISRAndrea Davidovich Evgeni Krasnopolski1553.381594.35147.73
16ITA ITANicole Della Monica Matteo Guarise1651.641686.22137.86



Programma
  din11feb16:00    Korte KŁhr      

  woe12feb16:45Finales van vandaag    Vrije KŁhr      



(advertentie)
 

Resultaten Olympisch Paren Paren gemengd Sotsji 2014


Aliona Savchenko en Robin Szolkowy haalden nog net brons. Door een vroege val van Robin Szolkowy waren ze nagenoeg kansloos voor het goud. Met een 3 voudige axel in de laatste sprong probeerden ze het nog maag nu kwam Aliona Savchenko ten val en verspeelden ze ook nog bijna het brons.

Unibet Odds Paren

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt