Waardeer Individueel

Waardering: 3.1/5 (714 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Individueel
Adelina Sotnikova


goud spelen Sotsji 2014  Adelina Sotnikova  Adelina Sotnikova RUS
zilver spelen Sotsji 2014  Yuna Kim  Yuna Kim KOR
brons spelen Sotsji 2014  Carolina Kostner  Carolina Kostner ITA
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Kunstrijden
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Kunstrijden Sotsji 2014 Discipline: Individueel

Adelina Sotnikova Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Kunstrijden Individueel Vrouwen
Adelina Sotnikova Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Kunstrijden Individueel Vrouwen

Einduitslag
PlaceLandNaamShort ProgramPuntenVrij ProgramPuntenTotal Score
1RUS RUSAdelina Sotnikova274.641149.95224.59
2KOR KORYuna Kim174.922144.19219.11
3ITA ITACarolina Kostner374.124142.61216.73
4USA USAGracie Gold468.635136.90205.53
5RUS RUSYulia Lipnitskaya565.236135.34200.57
6JPN JPNMao Asada1655.513142.71198.22
7USA USAAshley Wagner665.217127.99193.20
8JPN JPNAkiko Suzuki860.978125.35186.32
9USA USAPolina Edmunds761.049122.21183.25
10FRA FRAMae Berenice Meite958.6311115.90174.53
11ITA ITAValentina Marchei1257.0210116.31173.33
12JPN JPNKanako Murakami1555.6012115.38170.98
13CAN CANKaetlyn Osmond1356.1813112.80168.98
14CHN CHNZijun Li1157.5514110.75168.30
15CHN CHNKexin Zhang1455.801598.41154.21
16KOR KORHaejin Kim1854.371795.11149.48
17CAN CANGabrielle Daleman1952.611695.83148.44
18GER GERNathalie Weinzierl1057.632189.73147.36
19GEO GEOElene Gedevanishvili1754.702092.45147.15
20AUS AUSBrooklee Han2249.321894.52143.84
21KOR KORSo Youn Park2349.141993.83142.97
22CZE CZEElizaveta Ukolova2051.872384.55136.42
23NOR NORAnne Line Gjersem2448.562285.98134.54
24SVK SVKNicole Rajicova2149.802475.20125.00



Programma
  woe19feb16:00    Korte KŁhr      

  don20feb16:00Finales van vandaag    Korte KŁhr      



(advertentie)
 

Unibet Odds Individueel

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt