Waardeer 50 km, Massastart Vrije Stijl

Waardering: 3.1/5 (775 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
50 km, Massastart Vrije Stijl
Alexander Legkov


goud spelen Sotsji 2014  Alexander Legkov  Alexander Legkov RUS
zilver spelen Sotsji 2014  Maxim Vylegzhanin  Maxim Vylegzhanin RUS
brons spelen Sotsji 2014  Ilia Chernousov  Ilia Chernousov RUS
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Langlaufen
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Langlaufen Sotsji 2014 Discipline: 50 km, Massastart Vrije Stijl

Alexander Legkov Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Langlaufen 50 km, Massastart Vrije Stijl Mannen
Alexander Legkov Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Langlaufen 50 km, Massastart Vrije Stijl Mannen

Einduitslag
PlaatsLandNaamTijdAchter
1RUS RUSAlexander Legkov1:46:55.20.0
PF†2RUS RUSMaxim Vylegzhanin1:46:55.9+0.7
PF†3RUS RUSIlia Chernousov1:46:56.0+0.8
4NOR NORMartin Johnsrud Sundby1:46:56.2+1.0
5BLR BLRSergei Dolidovich1:47:09.5+14.3
6FRA FRARobin Duvillard1:47:10.1+14.9
7SWE SWEAnders Soedergren1:47:13.0+17.8
8SWE SWEDaniel Richardsson1:47:19.6+24.4
9SWE SWEJohan Olsson1:47:27.3+32.1
10FIN FINIivo Niskanen1:47:27.5+32.3
11ITA ITARoland Clara1:47:28.6+33.4
12SUI SUICurdin Perl1:47:31.3+36.1
13FRA FRAIvan Perrillat Boiteux1:47:31.7+36.5
14SVK SVKMartin Bajcicak1:47:34.4+39.2
15FIN FINMatti Heikkinen1:47:35.0+39.8
16ITA ITADavid Hofer1:47:35.7+40.5
17BLR BLRMichail Semenov1:47:36.0+40.8
18NOR NORPetter Jr. Northug1:47:39.7+44.5
19CAN CANAlex Harvey1:47:40.9+45.7
20CAN CANIvan Babikov1:47:41.8+46.6
21NOR NORTord Asle Gjerdalen1:47:43.5+48.3
22SUI SUIRemo Fischer1:47:44.2+49.0
23FIN FINLari Lehtonen1:47:48.7+53.5
24AUT AUTBernhard Tritscher1:47:51.7+56.5
25ITA ITAFrancesco De Fabiani1:47:51.8+56.6
26USA USANoah Hoffman1:48:04.3+1:09.1
27SUI SUIDario Cologna1:48:21.6+1:26.4
28CAN CANGraeme Killick1:48:22.4+1:27.2
29CZE CZEPetr Novak1:48:41.0+1:45.8
30SUI SUIToni Livers1:48:49.9+1:54.7
31CZE CZELukas Bauer1:48:51.3+1:56.1
32NOR NORChris Andre Jespersen1:49:21.3+2:26.1
33ESP ESPImanol Rojo1:49:21.9+2:26.7
34KAZ KAZMark Starostin1:49:34.1+2:38.9
35FRA FRAJean Marc Gaillard1:49:49.7+2:54.5
36GER GERThomas Bing1:49:56.1+3:00.9
37CZE CZEMartin Jaks1:50:00.5+3:05.3
38RUS RUSKonstantin Glavatskikh1:50:33.4+3:38.2
39GER GERAxel Teichmann1:51:03.4+4:08.2
40GER GERArnd Peiffer1:51:31.5+4:36.3
41BUL BULAndrey Gridin1:51:41.7+4:46.5
42GER GERErik Lesser1:51:55.8+5:00.6
43FRA FRAMaurice Manificat1:52:01.6+5:06.4
44EST ESTAivar Rehemaa1:52:22.1+5:26.9
45DEN DENMartin Moeller1:52:32.7+5:37.5
46BLR BLRAliaksei Ivanou1:52:52.9+5:57.7
47ESP ESPJavier Gutierrez1:53:02.5+6:07.3
48KAZ KAZYerdos Akhmadiyev1:53:07.4+6:12.2
49EST ESTKarel Tammjarv1:53:23.0+6:27.8
50SRB SRBMilanko Petrovic1:53:35.1+6:39.9
51USA USABrian Gregg1:55:02.3+8:07.1
52CZE CZEJiri Magal1:56:28.7+9:33.5
53GBR GBRAndrew Musgrave1:57:08.9+10:13.7
54KAZ KAZSergey Cherepanov1:57:24.2+10:29.0
55KAZ KAZYevgeniy Velichko1:58:10.6+11:15.4
56CAN CANJesse Cockney1:59:16.6+12:21.4
57USA USAKris Vrijman1:59:46.7+12:51.5
58CRO CROEdi Dadic2:02:35.5+15:40.3
59LAT LATArvis Liepins2:04:45.6+17:50.4
60CHN CHNWenlong Xu2:08:02.0+21:06.8
BUL BULVeselin TsinzovDNF
BIH BIHMladen PlakalovicDNF
MKD MKDDarko DamjanovskiDNF
FIN FINMartti JylhaeDNF
USA USATorin KoosDNS



Programma
  zon23feb8:00Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Unibet Odds 50 km, Massastart Vrije Stijl

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt