Waardeer 10 km Klassiek

Waardering: 3.4/5 (729 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
10 km Klassiek
Justyna Kowalczyk


goud spelen Sotsji 2014  Justyna Kowalczyk  Justyna Kowalczyk POL
zilver spelen Sotsji 2014  Charlotte Kalla  Charlotte Kalla SWE
brons spelen Sotsji 2014  Therese Johaug  Therese Johaug NOR
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Langlaufen
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Langlaufen Sotsji 2014 Discipline: 10 km Klassiek

Justyna Kowalczyk Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Langlaufen 10 km Klassiek Vrouwen
Justyna Kowalczyk Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Langlaufen 10 km Klassiek Vrouwen

Einduitslag
PlaatsLandNaamTijdAchter
1POL POLJustyna Kowalczyk28:17.80.0
2SWE SWECharlotte Kalla28:36.2+18.4
3NOR NORTherese Johaug28:46.1+28.3
4FIN FINAino-Kaisa Saarinen28:48.1+30.3
5NOR NORMarit Bjoergen28:51.2+33.4
6GER GERStefanie Boehler29:04.3+46.5
7RUS RUSNatalia Zhukova29:15.5+57.7
8FIN FINKerttu Niskanen29:16.7+58.9
9NOR NORHeidi Weng29:28.2+1:10.4
10FIN FINKrista Lahteenmaki29:36.0+1:18.2
11RUS RUSYulia Tchekaleva29:36.1+1:18.3
12SWE SWEEmma Wiken29:38.9+1:21.1
13RUS RUSOlga Kuziukova29:41.9+1:24.1
14FIN FINAnne Kylloenen29:52.8+1:35.0
15JPN JPNMasako Ishida29:55.7+1:37.9
16SWE SWESara Lindborg29:56.2+1:38.4
17RUS RUSJulia Ivanova29:59.4+1:41.6
18USA USASadie Bjornsen29:59.7+1:41.9
19NOR NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen30:01.6+1:43.8
20SWE SWEAnna Haag30:04.5+1:46.7
21CZE CZEEva Vrabcova - Nyvltova30:06.7+1:48.9
22AUT AUTKaterina Smutna30:13.6+1:55.8
23GER GERNicole Fessel30:27.0+2:09.2
24UKR UKRValentina Shevchenko30:33.0+2:15.2
25GER GERKatrin Zeller30:38.5+2:20.7
26POL POLKornelia Kubinska30:43.5+2:25.7
27FRA FRACelia Aymonier30:45.8+2:28.0
28ESP ESPLaura Orgue30:48.0+2:30.2
29FRA FRAAurore Jean31:01.0+2:43.2
30UKR UKRTetyana Antypenko31:06.9+2:49.1
31ITA ITAMarina Piller31:07.6+2:49.8
32USA USASophie Caldwell31:11.4+2:53.6
33SLO SLOAlenka Cebasek31:13.6+2:55.8
34USA USAIda Sargent31:15.1+2:57.3
35USA USAHolly Brooks31:19.1+3:01.3
36KAZ KAZYelena Kolomina31:20.1+3:02.3
37CHN CHNHongxue Li31:20.7+3:02.9
38AUT AUTNathalie Schwarz31:23.2+3:05.4
39POL POLPaulina Maciuszek31:25.8+3:08.0
40ITA ITAElisa Brocard31:28.0+3:10.2
41SLO SLOBarbara Jezersek31:40.0+3:22.2
42CAN CANBrittany Webster31:41.0+3:23.2
43BLR BLRAlena Sannikova31:42.2+3:24.4
44CAN CANDaria Gaiazova31:47.0+3:29.2
45EST ESTTriin Ojaste31:54.3+3:36.5
46KAZ KAZAnastasia Slonova31:56.6+3:38.8
47AUT AUTVeronika Mayerhofer31:59.6+3:41.8
48CZE CZEKlara Moravcova32:00.6+3:42.8
49UKR UKRKateryna Grygorenko32:03.5+3:45.7
50SVK SVKAlena Prochazkova32:08.4+3:50.6
51KOR KORChae-Won Lee32:16.9+3:59.1
52KAZ KAZTatyana Ossipova32:20.1+4:02.3
53CHN CHNDandan Man32:25.1+4:07.3
54SLO SLOKatja Visnar32:47.0+4:29.2
55CAN CANAmanda Ammar32:48.8+4:31.0
56TUR TURKelime Cetinkaya32:58.0+4:40.2
57CAN CANHeidi Widmer33:01.9+4:44.1
58UKR UKRMarina Lisogor33:35.4+5:17.6
59CRO CROVedrana Malec33:42.3+5:24.5
60SLO SLONika Razinger33:54.1+5:36.3
61AUS AUSEsther Bottomley34:30.1+6:12.3
62ROU ROUTijda Sara34:48.2+6:30.4
63AUS AUSAimee Watson34:56.0+6:38.2
64ARM ARMKatya Galstyan35:26.4+7:08.6
65LAT LATInga Daushkane36:13.1+7:55.3
66GBR GBRRosamund Musgrave36:18.5+8:00.7
67LTU LTUIngrida Ardisauskaite36:52.1+8:34.3
68TOG TOGMathilde Amivi Petitjean37:26.7+9:08.9
69HUN HUNAgnes Simon38:36.7+10:18.9
70MGL MGLOtgontsetseg Chinbat38:43.1+10:25.3
71MDA MDAAlexandra Camenscic39:52.6+11:34.8
72BIH BIHTanja Karisik41:34.6+13:16.8
73IRI IRIFarzaneh Rezasoltani42:31.3+14:13.5
74MKD MKDMarija Kolaroska44:46.0+16:28.2
75SRB SRBIvana Kovacevic45:21.3+17:03.5
DMA DMAAngelica Morrone Di SilvestriDNS



Programma
  don13feb11:00Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Unibet Odds 10 km Klassiek

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt