Waardeer Individueel Sprint Vrije Stijl

Waardering: 3.1/5 (835 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Individueel Sprint Vrije Stijl
Maiken Caspersen Falla


goud spelen Sotsji 2014  Maiken Caspersen Falla  Maiken Caspersen Falla NOR
zilver spelen Sotsji 2014  Ingvild Flugstad Oestberg  Ingvild Flugstad Oestberg NOR
brons spelen Sotsji 2014  Vesna Fabjan  Vesna Fabjan SLO
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Langlaufen
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Langlaufen Sotsji 2014 Discipline: Individueel Sprint Vrije Stijl

Maiken Caspersen Falla Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Langlaufen Individueel Sprint Vrije Stijl Vrouwen
Maiken Caspersen Falla Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Langlaufen Individueel Sprint Vrije Stijl Vrouwen

Einduitslag
PlaatsLandNaamTijdVerschil
1NOR NOROla Vigen Hattestad3:38.390.00
2SWE SWETeodor Peterson3:39.61+1.22
3SWE SWEEmil Joensson3:58.13+19.74
4NOR NORAnders Gloeersen4:02.05+23.66
5RUS RUSSergey Ustiugov4:32.48+54.09
6SWE SWEMarcus Hellner5:24.31+1:45.92
7AUT AUTBernhard Tritscher
8RUS RUSAlexey Petukhov
9NOR NOREirik Brandsdal
10NOR NORPetter Jr. Northug
11ITA ITAFederico Pellegrino
12RUS RUSAnton Gafarov
13RUS RUSNikita Kriukov
14FRA FRARenaud Jay
15ITA ITADavid Hofer
16FRA FRACyril Miranda
17SWE SWECalle Halfvarsson
18USA USAAndrew Newell
19CAN CANAlex Harvey
20GER GERTim Tscharnke
21FIN FINMartti Jylhae
22SUI SUIJoeri Kindschi
23AUT AUTHarald Wurm
24FIN FINVille Nousiainen
25KAZ KAZNikolay Chebotko
26SUI SUIDario Cologna
27USA USASimeon Hamilton
28CHN CHNQinghai Sun
29GBR GBRAndrew Musgrave
30FRA FRACyril Gaillard
31GER GERJosef Wenzl
32GER GERThomas Bing
33KAZ KAZRoman Ragozin
34FIN FINAnssi Pentsinen
35GER GERSebastian Eisenlauer
36CAN CANLen Valjas
37USA USATorin Koos
37ITA ITADietmar Noeckler
39USA USAErik Bjornsen
40FRA FRABaptiste Gros
41CZE CZEDusan Kozisek
42GBR GBRAndrew Young
43FIN FINJuho Mikkonen
44ITA ITAEnrico Nizzi
45JPN JPNYuichi Onda
46AUT AUTMax Hauke
47SUI SUIJovian Hediger
48BLR BLRMichail Semenov
49CZE CZEAles Razym
50UKR UKRRuslan Perekhoda
51EST ESTRaido Plaatsel
52EST ESTPeeter Kummel
53CAN CANJesse Cockney
54DEN DENMartin Moeller
55AUS AUSPhillip Bellingham
56CAN CANDevon Kershaw
57POL POLSebastian Gazurek
58KAZ KAZDenis Volotka
59EST ESTSiim Sellis
60ESP ESPImanol Rojo
61LAT LATArvis Liepins
62GBR GBRCallum Smith
63SRB SRBMilanko Petrovic
64BUL BULAndrey Gridin
65ROU ROUPaul Constantin Pepene
66SVK SVKPeter Mlynar
67POL POLMaciej Starega
68ROU ROUFlorin Daniel Pripici
69CRO CROEdi Dadic
70LTU LTUVytautas Strolia
71LAT LATJanis Paipals
72ISL ISLSaevar Birgisson
73HUN HUNMilan Szabo
74GRE GREApostolos Angelis
75TUR TURSabahattin Oglago
76SRB SRBRejhan Smrkovic
77MDA MDAVictor Pinzaru
78MKD MKDDarko Damjanovski
79LUX LUXKari Peters
80BRA BRALeandro Ribela
81UKR UKROleksii Krasovskyi
82BIH BIHMladen Plakalovic
83SUI SUIRoman Schaad
84CHI CHIYonathan Jesus Fernandez
85AUS AUSCallum Watson
CHN CHNWenlong XuDNF



Programma
  din11feb11:00    Kwalificatie      
  din11feb13:00    Kwartfinales      
  din11feb13:56    Halve Finales      
  din11feb14:22Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Unibet Odds Individueel Sprint Vrije Stijl

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt