Waardeer Team Estafette

Waardering: 3.2/5 (723 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Team Estafette
Natalie Geisenberger
Felix Loch
Tobias Wendl
Tobias Arlt


goud spelen Sotsji 2014  Natalie Geisenberger
Felix Loch
Tobias Wendl
Tobias Arlt
  Natalie Geisenberger<br />Felix Loch<br />Tobias Wendl<br />Tobias Arlt GER
zilver spelen Sotsji 2014  Tatyana Ivanova
Albert Demchenko
Alexander Denisyev
Vladislav Antonov
  Tatyana Ivanova<br />Albert Demchenko<br />Alexander Denisyev<br />Vladislav Antonov RUS
brons spelen Sotsji 2014  Eliza Tiruma
Martins Rubenis
Andris Sics
Juris Sics
  Eliza Tiruma<br />Martins Rubenis<br />Andris Sics<br />Juris Sics LAT
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Rodelen
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Rodelen Sotsji 2014 Discipline: Team Estafette

Natalie Geisenberger Felix Loch Tobias Wendl Tobias Arlt Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Rodelen Team Estafette Mix
Natalie Geisenberger Felix Loch Tobias Wendl Tobias Arlt Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Rodelen Team Estafette Mix

Einduitslag
PlaatsLandNaamTotal TijdVerschil
1GER GERNatalie Geisenberger Felix Loch Tobias Wendl Tobias Arlt2:45.649 0.000
2RUS RUSTatyana Ivanova Albert Demchenko Alexander Denisyev Vladislav Antonov 2:46.679+1.030
3LAT LATEliza Tiruma Martins Rubenis Andris Sics Juris Sics2:47.295+1.646
4CAN CANAlex Gough Samuel Edney Tristan Walker Justin Snith2:47.395+1.746
5ITA ITASandra Gasparini Armin Zoeggeler Christian Oberstolz Patrick Gruber2:47.420+1.771
6USA USAErin Hamlin Christopher Mazdzer Christian Niccum Jayson Terdiman 2:47.555+1.906
7AUT AUTMiriam Kastlunger Wolfgang Kindl Andreas Linger Wolfgang Linger2:48.477+2.828
8POL POLNatalia Wojtusciszyn Maciej Kurowski Patryk Poreba Karol Mikrut2:49.753+4.104
9CZE CZEVendula Kotenova Ondrej Hyman Lukas Broz Antonin Broz2:49.805+4.156
10SVK SVKViera Gburova Jozef Ninis Marian Zemanik Jozef Petrulak2:50.165+4.516
11UKR UKROlena Shkhumova Andriy Kis Oleksandr Obolonchyk Roman Zakharkiv2:51.055+5.406
12KOR KOREunryung Sung Donghyeon Kim Jinyong Park Jung Myung Cho2:52.629+6.980



Programma
  don13feb17:15Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Unibet Odds Team Estafette

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt