Waardeer Landenwedstrijd Hoge Schans

Waardering: 3.1/5 (698 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Landenwedstrijd Hoge Schans
Severin Freund
Marinus Kraus
Andreas Wank
Andreas Wellinger


goud spelen Sotsji 2014  Severin Freund
Marinus Kraus
Andreas Wank
Andreas Wellinger
  Severin Freund<br />Marinus Kraus<br />Andreas Wank<br />Andreas Wellinger GER
zilver spelen Sotsji 2014  Thomas Diethart
Michael Hayboeck
Thomas Morgenstern
Gregor Schlierenzauer
  Thomas Diethart<br />Michael Hayboeck<br />Thomas Morgenstern<br />Gregor Schlierenzauer AUT
brons spelen Sotsji 2014  Daiki Ito
Noriaki Kasai
Reruhi Shimizu
Taku Takeuchi
  Daiki Ito<br />Noriaki Kasai<br />Reruhi Shimizu<br />Taku Takeuchi JPN
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Schansspringen
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Schansspringen Sotsji 2014 Discipline: Landenwedstrijd Hoge Schans

Severin Freund Marinus Kraus Andreas Wank Andreas Wellinger Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Schansspringen Landenwedstrijd Hoge Schans Mannen
Severin Freund Marinus Kraus Andreas Wank Andreas Wellinger Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Schansspringen Landenwedstrijd Hoge Schans Mannen

Einduitslag
PlaatsLandRound 1PuntenPlaatsRound 2PlaatsTotal
1GER GER519.01522.121041.1
2AUT AUT516.52521.931038.4
3JPN JPN507.53517.441024.9
4POL POL489.24522.611011.8
5SLO SLO488.25507.45995.6
6NOR NOR486.06504.76990.7
7CZE CZE476.07491.87967.8
8FIN FIN461.58481.38942.8



Programma
  ma17feb17:30    Kwalificatie      
  ma17feb18:15    1e Sprong      
  ma17feb19:15Finales van vandaag    2e Sprong      



(advertentie)
 

Unibet Odds Landenwedstrijd Hoge Schans

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt