Waardeer Halfpipe

Waardering: 3.1/5 (781 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Halfpipe
Iouri Podladtchikov


goud spelen Sotsji 2014  Iouri Podladtchikov  Iouri Podladtchikov SUI
zilver spelen Sotsji 2014  Ayumu Hirano  Ayumu Hirano JPN
brons spelen Sotsji 2014  Taku Hiraoka  Taku Hiraoka JPN
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Snowboarden
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Snowboarden Sotsji 2014 Discipline: Halfpipe

Iouri Podladtchikov Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Snowboarden Halfpipe Mannen
Iouri Podladtchikov Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Snowboarden Halfpipe Mannen

Einduitslag
PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 PlaatsBest Score
1SUI SUIIOuri Podladtchikov86.50394.75194.75
2JPN JPNAYumu Hirano90.75193.50293.50
3JPN JPNTAku Hiraoka45.50992.25392.25
4USA USASHaun White35.001190.25490.25
5SUI SUIDAvid Habluetzel80.75588.50588.50
6CHN CHNYIwei Zhang87.25258.50787.25
7CHN CHNWAncheng Shi81.00425.001181.00
8SLO SLOTIm-Kevin Ravnjak72.25616.501272.25
9AUS AUSKEnt Callister40.001068.50668.50
10USA USADanny Davis53.00745.25953.00
11SUI SUIChristian Haller46.25851.50851.50
12USA USAGregory Bretz21.751226.501026.50
13AUS AUSNathan Johnstone
14USA USATaylor Gold
15IRL IRLSeamus O'connor
16FRA FRAJohann Baisamy
17FRA FRAArthur Longo
DNSSUI SUIJan Scherrer
19CAN CANDerek Livingston
20KOR KORKwang-Ki Lee
21AUS AUSScotty James
22GER GERJohannes Hoepfl
23CAN CANCrispin Lipscomb
24NED NEDDimi De Jong
25RUS RUSNikita Avtaneev
26FIN FINMarkus Malin
26NED NEDDolf Van Der Wal
28KOR KORHo-Jun Kim
29SLO SLOJan Kralj
30RUS RUSPavel Kharitonov
31POL POLMichal Ligocki
32JPN JPNAyumu Nedefuji
33FIN FINIlkka-Eemeli Laari
34GBR GBRBen Kilner
35FIN FINJanne Korpi
36RUS RUSSergey Tarasov
37JPN JPNRyo Aono
38GBR GBRDominic Harington
39CAN CANBrad Martin
DNSFIN FINPeetu Piiroinen



Programma
Landgenoten in actie  din11feb11:00    Kwalificatie      
Landgenoten in actie  din11feb16:00    Halve Finales      
Landgenoten in actie  din11feb18:30Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Resultaten Olympisch Halfpipe Halfpipe mannen Sotsji 2014


Dolf van der Wal en Dimi de Jong hebben zich niet weten te plaatsen voor de halve finale. Beide kwamen ze ten val in de eerste run op de zeer lastige halfpipe in sochi. In hun tweede run kwamen ze wel tot de finish maar scoorden net buiten de finale plaatsen

Grote verrassing in de finale. Shaun White wist niet zijn derde goud op rij te winnen en miste zelfs het podium. Ook X-game winnaar Danny Davis faalde hij viel 2x in de finale

Nederlanders actief bij de Olympische Halfpipe mannen

Unibet Odds Halfpipe

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt