Waardeer Slopestyle

Waardering: 3.1/5 (834 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Slopestyle
Sage Kotsenburg


goud spelen Sotsji 2014  Sage Kotsenburg  Sage Kotsenburg USA
zilver spelen Sotsji 2014  Staale Sandbech  Staale Sandbech NOR
brons spelen Sotsji 2014  Mark McMorris  Mark McMorris CAN
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Snowboarden
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Snowboarden Sotsji 2014 Discipline: Slopestyle

Sage Kotsenburg Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Snowboarden Slopestyle Mannen
Sage Kotsenburg Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Snowboarden Slopestyle Mannen

Einduitslag
PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 PlaatsBest Score
1USA USASage Kotsenburg93.50183.25593.50
2NOR NORStaale Sandbech27.001191.75191.75
3CAN CANMark Mcmorris33.75988.75288.75
4SWE SWESven Thorgren83.75387.50387.50
5CAN CANMaxence Parrot47.00787.25487.25
6GBR GBRJamie Nicholls85.50246.50985.50
7FIN FINPeetu Piiroinen78.50481.25681.25
8JPN JPNYuki Kadono53.00675.75775.75
9CAN CANSebastien Toutant54.50558.50858.50
10GBR GBRBilly Morgan38.00839.751039.75
11FIN FINRoope Tonteri31.501039.001139.00
12NOR NORGjermund Braaten24.751220.501224.75
13BEL BELSeppe Smits
14USA USARyan Stassel
15USA USACharles Guldemond
16AUS AUSScotty James
17IRL IRLSeamus O'connor
18FIN FINJanne Korpi
19SUI SUIJan Scherrer
20RUS RUSAlexey Sobolev
21NOR NOREmil Andre Ulsletten
22CAN CANCharles Reid
23SWE SWENiklas Mattsson
24NOR NORTorgeir Bergrem
25AUT AUTClemens Schattschneider
26AUT AUTMathias Weissenbacher
27FIN FINVille Paumola
28SUI SUILucien Koch
DNSAUT AUTAdrian Krainer



Programma
  don06feb7:00    Kwalificatie      

  zat08feb6:30    Halve Finale      
  zat08feb9:45Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Resultaten Olympisch Slopestyle Slopestyle mannen Sotsji 2014


Het blijft een Jurysport. Topfavoriet Parrot die op de X-games nog met overmacht de Big Air en de Slopestyle won legde in mijn ogen een podium run af, met een unieke vijfvoudige rotatie in zijn laatste sprong. De jury gaf hem slechts de 5e plaats. Neemt niet weg dat Sage Kotsenburg een zeer mooie 1e run neerzette die hem het eerste Goud van deze spelen bracht en het allereerste Goud op de Slopestyle. Wat mij betreft een onderdeel wat mag blijven.

Unibet Odds Slopestyle

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt