Waardeer Halfpipe

Waardering: 3.1/5 (686 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Halfpipe
Kaitlyn Farrington


goud spelen Sotsji 2014  Kaitlyn Farrington  Kaitlyn Farrington USA
zilver spelen Sotsji 2014  Torah Bright  Torah Bright AUS
brons spelen Sotsji 2014  Kelly Clark  Kelly Clark USA
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Snowboarden
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Snowboarden Sotsji 2014 Discipline: Halfpipe

Kaitlyn Farrington Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Snowboarden Halfpipe Vrouwen
Kaitlyn Farrington Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Snowboarden Halfpipe Vrouwen

Einduitslag
PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 PlaatsBest Score
1USA USAKaitlyn Farrington85.75291.75191.75
2AUS AUSTorah Bright58.25891.50291.50
3USA USAKelly Clark48.251090.75390.75
4USA USAHannah Teter90.50126.75990.50
5JPN JPNRana Okada47.751185.50485.50
6CHN CHNXuetong Cai84.25325.001184.25
7FRA FRASophie Rodriguez77.75479.50579.50
8CHN CHNShuang Li73.25523.751273.25
9CHN CHNJiayu Liu15.751268.25668.25
10FRA FRAMirabelle Thovex67.00634.75867.00
11ESP ESPQueralt Castellet61.75755.25761.75
12SUI SUIUrsina Haller48.75926.751048.75
13CAN CANKatie Tsuyuki
14FRA FRAClemence Grimal
15CHN CHNZhifeng Sun
16CZE CZESarka Pancochova
17CAN CANAlexandra Duckworth
18AUS AUSStephanie Magiros
19FIN FINElla Suitiala
20AUS AUSHannah Trigger
21NZL NZLRebecca Sinclair
22POL POLJoanna Zajac
23SUI SUINadja Purtschert
24CRO CROMorena Makar
25CAN CANMercedes Nicoll
26AUS AUSHolly Crawford
27SUI SUIVerena Rohrer
DNSUSA USAArielle Gold



Programma
  woe12feb11:00    Kwalificatie      
  woe12feb16:00    Halve Finales      
  woe12feb18:30Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Unibet Odds Halfpipe

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt