Waardeer Slopestyle

Waardering: 3.3/5 (655 stemmen)

 

Olympisch Kampioen
Slopestyle
Jamie Anderson


goud spelen Sotsji 2014  Jamie Anderson  Jamie Anderson USA
zilver spelen Sotsji 2014  Enni Rukajarvi  Enni Rukajarvi FIN
brons spelen Sotsji 2014  Jenny Jones  Jenny Jones GBR
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Snowboarden
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Snowboarden Sotsji 2014 Discipline: Slopestyle

Jamie Anderson Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Snowboarden Slopestyle Vrouwen
Jamie Anderson Olympisch Kampioen Sotsji 2014 Snowboarden Slopestyle Vrouwen

Einduitslag
PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 PlaatsBest Score
1USA USAJamie Anderson80.75295.25195.25
2FIN FINEnni Rukajarvi73.75492.50292.50
3GBR GBRJenny Jones73.00587.25387.25
4SUI SUISina Candrian77.25387.00487.00
5CZE CZESarka Pancochova86.25120.001186.25
6USA USAKarly Shorr39.001075.00575.00
7AUS AUSTorah Bright64.75666.25666.25
8SUI SUIIsabel Derungs58.50715.251258.50
9SUI SUIElena Koenz24.501254.50754.50
10AUT AUTAnna Gasser49.00951.75851.75
11NOR NORSilje Norendal49.50832.001049.50
12CAN CANSpencer O'brien30.001135.00935.00
13USA USAJessika Jenson
14USA USATy Walker
15NZL NZLShelly Gotlieb
16NZL NZLStefi Luxton
17GBR GBRAimee Fuller
18NZL NZLRebecca Torr
19CAN CANJenna Blasman
20NED NEDCheryl Maas
DNSNZL NZLChristy Prior
DNSNOR NORKjersti Buaas
DNSFIN FINMerika Enne



Programma
Landgenoten in actie  don06feb11:00    Kwalificatie      

Landgenoten in actie  zon09feb7:30    Halve Finale      
Landgenoten in actie  zon09feb10:15Finales van vandaag    Finale      



(advertentie)
 

Resultaten Olympisch Slopestyle Slopestyle vrouwen Sotsji 2014


Definitief over en uit voor Cheryl Maas. Ook in de halve finale kwam Cheryl 2x ten val en wist ze niet door te dringen tot de finale en werd 20e. Erg jammer. Voor Engeland was dit de eerste medaille in de sneeuw.

Nederlanders actief bij de Olympische Slopestyle vrouwen

Unibet Odds Slopestyle

(advertentie)
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt