Waardeer Kunstrijden

Waardering: 3.0/5 (1438 stemmen)

 
(advertentie)
 

Nederlanders bij het Kunstrijden

Geen Nederlanders actief bij het Kunstrijden deze winterspelen
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Kunstrijden bij de Olympische Winterspelen Sotsji 2014

Olympisch Mannenprogramma
Olympisch Vrouwenprogramma
Olympisch Gemendgprogramma

Lokatie: Iceberg Skating Palace  

De meest elegante sport van de winterspelen trekt altijd veel bekijks. Zowel mannen als vrouwen apart als paren kennen een olympisch programma. Daarnaast is er ook ijsdansen dat veel langer duurt dan een kuhr in het kunstrijden.

 

Olympisch Mannenprogramma Kunstrijden Sotsji 2014


Landenteams
  don06feb16:30    Korte Kühr Mannen      

  zon09feb16:00    Vrije Kühr Mannen      

Individueel
  don13feb16:00    Korte Kühr      

  vr14feb16:00Finales van vandaag    Korte Kühr      
 GoudYuzuru Hanyu    JPN
 ZilverPatrick Chan    CAN
   BronsDenis Ten    KAZ


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Olympisch Vrouwenprogramma Kunstrijden Sotsji 2014


Landenteams
  zat08feb17:10    Korte Kühr Vrouwen      

  zon09feb17:05    Vrije Kühr Vrouwen      

Individueel
  woe19feb16:00    Korte Kühr      

  don20feb16:00Finales van vandaag    Korte Kühr      
 GoudAdelina Sotnikova    RUS
 ZilverYuna Kim    KOR
   BronsCarolina Kostner    ITA


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Olympisch Kunstrijden Sotsji 2014


Landenteams
  don06feb18:10    Korte Kühr Paren      

  zat08feb15:30    IJsdansen Korte Dans      
  zat08feb19:05    Vrije Kühr Paren      

  zon09feb18:10Finales van vandaag    IJsdansen Vrije Dans      
 GoudRusland    RUS
 ZilverCanada    CAN
   BronsVerenidge Staten    USA

Paren
  din11feb16:00    Korte Kühr      

  woe12feb16:45Finales van vandaag    Vrije Kühr      
 GoudTatiana Volosozhar
Maxim Trankov
    RUS
 ZilverKsenia Stolbova
Fedor Klimov
    RUS
   BronsAliona Savchenko
Robin Szolkowy
    GER

IJs Dansen
  vr14feb13:45    Korte Dans      

  zon16feb16:00    Korte Dans      

  ma17feb16:00Finales van vandaag    Vrije Dans      
 GoudMeryl Davis Charlie White    USA
 ZilverTessa Virtue Scott Moir    CAN
   BronsIlinykh Nikita Katsalapov    RUS

Exhibition Gala
  zat22feb17:30Finales van vandaag          


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Unibet Odds Kunstrijden

Unibet
 

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 feb3 feb4 feb5 feb6 feb7 feb8 feb
9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb14 feb15 feb
16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb21 feb22 feb
23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb1 mrt2 mrt