Waardeer Programma 18 feb

Waardering: 3.3/5 (442 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

Geen Nederlanders actief vandaag in Vancouver
 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Vancouver 18 februari 2010

Wie gaat Marianne Timmer opvolgen als Olympisch kampioen. Een voorbeschouwing op de 1000m zal later in de middag volgen

Ole Einar Bjoerndalen mag het vandaag weer proberen in zijn jacht beste Olympier aller tijden te worden.

En de overige medailles van vandaag worden verdeeld bij de vrije kuhr en bij de dames in de halfpipe. Hopen dat de dames er net zon show van maken als gisteren bij de mannen waar Shaun White de absolute show stal.

Het skeleton gaat ook beginnen vandaag maar de start is met een half uur uitgesteld

(advertentie)



 9:00Curling   MCurlingRound Robin DEN - USA 7 - 6
 9:00Curling   MCurlingRound Robin GER - NOR 4 - 7
 9:00Curling   MCurlingRound Robin CAN - SWE 7 - 3
 9:00Curling   MCurlingRound Robin GBR - SUI 3 - 4

 10:00Finales van vandaagBiathlon   V15 km IndividueelFinale

 12:00IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd USA - NOR
 12:30Snowboarden   VHalfpipeKwalificatie

 13:00Finales van vandaagBiathlon   M20 km IndividueelFinale
 13:00Finales van vandaagSchaatsen   V1000 mFinale

 14:00Curling   VCurlingRound Robin CAN - GER 6 - 5
 14:00Curling   VCurlingRound Robin CHN - JPN 9 - 5
 14:00Curling   VCurlingRound Robin RUS - GBR 3 - 10
 14:00Curling   VCurlingRound Robin DEN - USA 7 - 6
 14:30IJshockey   VIJshockeyPoule wedstrijd USA - FIN 6 - -1

 16:00Skeleton   VIndividueelHeat 1
 16:00Snowboarden   VHalfpipeHalve Finales
 16:30IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd SUI - CAN 2 - -1

 17:00Finales van vandaagKunstrijden   MIndividueelVrije KŁhr
 17:00Skeleton   VIndividueelHeat 2

 18:00Finales van vandaagSnowboarden   VHalfpipeFinale
 18:30Skeleton   MIndividueelHeat 1

 19:00Curling   MCurlingRound Robin SWE - CHN 6 - 5
 19:00Curling   MCurlingRound Robin GBR - DEN 9 - 6
 19:00Curling   MCurlingRound Robin NOR - SUI 7 - 4
 19:00Curling   MCurlingRound Robin FRA - CAN 5 - 12
 19:00IJshockey   VIJshockeyPoule wedstrijd CHN - RUS 1 - 2
 19:45Skeleton   MIndividueelHeat 2

 21:00IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd Slovakije - RUS 2 - 1

Programma morgen



Finales van vandaag

Finales van vandaag

Biathlon10:0015 km Individueel  V  
GoudTora BergerNOR
zilverJelena KroestalevaKAZ
bronsDarja DomratsjevaBLR

Biathlon13:0020 km Individueel  M  
GoudEmil Hegle SvendsenNOR
zilverOle Einar BjÝrndalen
zilverSergej NovikovBLR
bronsNOR

Schaatsen13:001000 m  V  
GoudChristine NesbittCAN
zilverANNETTE GERRITSENNED
bronsLAURINE VAN RIESSENNED

Kunstrijden17:00Individueel  M  
GoudEvan LysacekUSA
zilverJevgeni PloesjenkoRUS
bronsDaisuke TakahashiJPN

Snowboarden18:00Halfpipe  V  
GoudTorah BrightAUS
zilverHannah TeterUSA
bronsKelly ClarkUSA

 

Programma Vancouver 2010

zomadiwodovrza
7 feb8 feb9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb
14 feb15 feb16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb
21 feb22 feb23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb
28 feb1 mrt2 mrt3 mrt4 mrt5 mrt6 mrt
 
(advertentie)