Waardeer Programma 19 feb

Waardering: 3.3/5 (506 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

Geen Nederlanders actief vandaag in Vancouver
 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Vancouver 19 februari 2010

De eerste week van de spelen zitten erop, we hebben alle kleuren medailles en daar komt vandaag geen verandering in. Geen Nederlanders in actie.

Wel medailles op de skeleton, langlaufen en het skien. Geen Super-G vandaag maar de combinatie bij de mannen. De super-G wordt naar alle waarschijnlijkheid morgen gereden.

(advertentie)



 8:30Schansspringen   MIndividueel Korte SchansKwalificatie

 9:00Curling   VCurlingRound Robin GER - GBR 4 - 7
 9:00Curling   VCurlingRound Robin RUS - USA 4 - 6
 9:00Curling   VCurlingRound Robin CHN - DEN 11 - 1

 10:00Schansspringen   MIndividueel Hoge SchansKwalificatie

 11:30Finales van vandaagAlpineskiŽn   MSuper-GFinale

 12:00IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd BLR - SWE 2 - 4

 13:00Finales van vandaagLanglaufen   V15 km Skiathlon 7.5 Klassiek+7.5 Vrij StijlFinale

 14:00Curling   MCurlingRound Robin GER - SUI 7 - 6
 14:00Curling   MCurlingRound Robin DEN - CAN 3 - 10
 14:00Curling   MCurlingRound Robin FRA - USA 3 - 4
 14:00Curling   MCurlingRound Robin NOR - CHN 7 - 5

 15:45Skeleton   VIndividueelHeat 3

 16:30IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd CZE - LAT 5 - 2
 16:45Kunstrijden   MixIJs DansenKorte Dans
 16:45Finales van vandaagSkeleton   VIndividueelHeat 4

 18:20Skeleton   MIndividueelHeat 3

 19:00Curling   VCurlingRound Robin DEN - CAN
 19:00Curling   VCurlingRound Robin SWE - CHN
 19:00Curling   VCurlingRound Robin GBR - JPN
 19:00Curling   VCurlingRound Robin SUI - RUS
 19:30Finales van vandaagSkeleton   MIndividueelHeat 4

 21:00IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd FIN - GER

Programma morgen



Finales van vandaag

Finales van vandaag

AlpineskiŽn11:30Super-G  M  
GoudAksel Lund SvindalNOR
zilverBode MillerUSA
bronsAndrew WeibrechtUSA

Langlaufen13:0015 km Skiathlon 7.5 Klassiek+7.5 Vrij Stijl  V  
GoudMarit BjoergenNOR
zilverAnna HaagZIM
bronsJustyna KowalczykPOL

Skeleton16:45Individueel  V  
GoudAmy WilliamsGBR
zilverKerstin SzymkowiakGER
bronsAnja HuberGER

Skeleton19:30Individueel  M  
GoudJon MontgomeryCAN
zilverMartin DukursLAT
bronsAlexander TretyakovRUS

 

Programma Vancouver 2010

zomadiwodovrza
7 feb8 feb9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb
14 feb15 feb16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb
21 feb22 feb23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb
28 feb1 mrt2 mrt3 mrt4 mrt5 mrt6 mrt
 
(advertentie)