Waardeer Programma 20 feb

Waardering: 3.3/5 (537 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

Geen Nederlanders actief vandaag in Vancouver
 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Vancouver 20 februari 2010

Na een dagje afkicken eindelijk weer schaatsen. Het Koningsnummer bij de mannen de 1500meter staat op het programma. Krijgt Sven Kramer als outsider op deze aftsand zijn 2e goud?

Voor Nederland ook de 2 mans bob in de baan. Heeft van Calker alles weer op een rijtje na de crash eerder deze week

(advertentie)



 9:00Curling   MCurlingRound Robin NOR - DEN 6 - 3
 9:00Curling   MCurlingRound Robin FRA - GER 4 - 9
 9:00Curling   MCurlingRound Robin CHN - GBR 4 - 9
 9:00Curling   MCurlingRound Robin SWE - USA 7 - 8

 10:00Finales van vandaagAlpineskiŽn   VSuper-GFinale
 10:00FreestyleskiŽn   VAerialsKwalificatie 1
 10:00Schansspringen   MIndividueel Hoge SchansKwalificatie
 10:50FreestyleskiŽn   VAerialsKwalificatie 2

 11:30Schansspringen   MIndividueel Hoge Schans1e Sprong

 12:00IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd NOR - SUI 4 - 5
 12:30Finales van vandaagSchansspringen   MIndividueel Hoge Schans2e Sprong

 13:30Finales van vandaagLanglaufen   M30 km Skiathlon 15 Klassiek+15 Vrij StijlFinale

 14:00Curling   VCurlingRound Robin SWE - RUS 1 - 10
 14:00Curling   VCurlingRound Robin USA - GBR 6 - 5
 14:00Curling   VCurlingRound Robin DEN - SUI 7 - 8
 14:00Curling   VCurlingRound Robin GER - CHN 7 - 9

 16:15Finales van vandaagSchaatsen   M1500 mFinale
 16:30IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd LAT - Slovakije

 17:00BobsleeŽn   MTweemansbobHeat 1
 17:45Shorttrack   V1500 mHeats

 18:29Shorttrack   M1000 mKwartfinales
 18:30BobsleeŽn   MTweemansbobHeat 2
 18:59Shorttrack   V1500 mHalve Finales

 19:00Curling   MCurlingRound Robin SUI - CHN
 19:00Curling   MCurlingRound Robin SWE - FRA
 19:00Curling   MCurlingRound Robin CAN - GBR
 19:28Shorttrack   M1000 mHalve Finales
 19:51Finales van vandaagShorttrack   V1500 mFinale

 20:05Finales van vandaagShorttrack   M1000 mFinale

 21:00IJshockey   MIJshockeyPoule wedstrijd GER - Wit Rusland

Programma morgen



Finales van vandaag

Finales van vandaag

AlpineskiŽn10:00Super-G  V  
GoudAndrea FischbacherAUT
zilverTina MazeSLO
bronsLindsey VonnUSA

Schansspringen12:30Individueel Hoge Schans  M  
GoudSimon AmmannSUI
zilverAdam MalyszPOL
bronsGregor SchlierenzauerAUT

Langlaufen13:3030 km Skiathlon 15 Klassiek+15 Vrij Stijl  M  
GoudMarcus HellnerZIM
zilverTobias AngererGER
bronsJohan OlssonZIM

Schaatsen16:151500 m  M  
GoudMARK TUITERTNED
zilverShani DavisUSA
bronsHavard BokkoNOR

Shorttrack19:511500 m  V  
GoudZhou YangCHI
zilverLee Eun-byulKOR
bronsPark Seung-hiKOR

Shorttrack20:051000 m  M  
GoudJung-Su LeeKOR
zilverHo-Suk LeeKOR
bronsApolo Anton OhnoUSA

 

Programma Vancouver 2010

zomadiwodovrza
7 feb8 feb9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb
14 feb15 feb16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb
21 feb22 feb23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb
28 feb1 mrt2 mrt3 mrt4 mrt5 mrt6 mrt
 
(advertentie)