Waardeer Programma 22 feb

Waardering: 3.2/5 (522 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

Geen Nederlanders actief vandaag in Vancouver
 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Vancouver 22 februari 2010

Een rustdag voor Nederland. Gelukkig wel want de kater na het Gouden Ireen Wust feest van vannacht was weer heftig.

Medailles worden verdeeld bij het langlaufen, het ijsdanssen en de landenwedsrtijd voor de schansspringers, die nu allemaal een kans hebben want Simon Amann heeft te weinig landgenoten om een team mee te kunnen vullen

(advertentie)



 8:30Schansspringen   MLandenwedstrijd Hoge SchansKwalificatie

 9:00Curling   MCurlingRound Robin FRA - NOR
 9:00Curling   MCurlingRound Robin CAN - USA
 9:00Curling   MCurlingRound Robin GER - CHN
 9:00Curling   MCurlingRound Robin SUI - SWE

 10:00Schansspringen   MLandenwedstrijd Hoge Schans1e Sprong
 10:45Langlaufen   VTeam Sprint Klassiek1e Halve Finale
 10:45Finales van vandaagSchansspringen   MLandenwedstrijd Hoge Schans2e Sprong

 11:10Langlaufen   VTeam Sprint Klassiek2e Halve Finale
 11:35Langlaufen   MTeam Sprint Vrije Stijl1e Halve Finale

 12:00IJshockey   VIJshockey Play-offs Halve Finales - Wedstrijd 15
 12:00Langlaufen   MTeam Sprint Vrije Stijl2e Halve Finale

 13:00Finales van vandaagLanglaufen   VTeam Sprint Vrije StijlFinale
 13:25Finales van vandaagLanglaufen   MTeam Sprint Vrije StijlFinale

 14:00Curling   VCurlingRound Robin RUS - CHN
 14:00Curling   VCurlingRound Robin JPN - SUI
 14:00Curling   VCurlingRound Robin SWE - CAN
 14:00Curling   VCurlingRound Robin GBR - DEN

 16:45Finales van vandaagKunstrijden   MixIJs DansenVrije Dans

 17:00IJshockey   VIJshockey Play-offs Halve Finales - Wedstrijd 17

 18:00FreestyleskiŽn   MAerialsKwalificatie 1
 18:50FreestyleskiŽn   MAerialsKwalificatie 2

 19:00Curling   MCurlingRound Robin GER - GBR
 19:00Curling   MCurlingRound Robin FRA - DEN
 19:00Curling   MCurlingRound Robin CHN - USA

Programma morgen



Finales van vandaag

Finales van vandaag

Schansspringen10:45Landenwedstrijd Hoge Schans  M  
GoudOostenrijkAUT
zilverDuitslandGER
bronsNoorwegenNOR

Langlaufen13:00Team Sprint Vrije Stijl  V  
GoudSachenbacher/NystadGER
zilverKalla/HaagZIM
bronsChazova/KorostelevaRUS

Langlaufen13:25Team Sprint Vrije Stijl  M  
GoudPettersen/NorthugNOR
zilverTscharnke/TeichmannGER
bronsMorilov/PetoechovRUS

Kunstrijden16:45IJs Dansen    
GoudVirtue/MoirCAN
zilverDavis/WhiteUSA
bronsDomnina/SjabalinRUS

 

Programma Vancouver 2010

zomadiwodovrza
7 feb8 feb9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb
14 feb15 feb16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb
21 feb22 feb23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb
28 feb1 mrt2 mrt3 mrt4 mrt5 mrt6 mrt
 
(advertentie)