Waardeer Programma 23 feb

Waardering: 3.2/5 (548 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

Geen Nederlanders actief vandaag in Vancouver
 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Vancouver 23 februari 2010

Krijgt Nederland vandaag een compleet podium. Met Kramer, de Jong en van de Kieft op de 10Km om 20:00 is dat heel goed mogelijk.

De rest van de wereld zal het ijshockey veel belangrijker vinden. Vandaag de eliminatie rondes voor een plaats in de kwartfinales. Alle poulewinnaars hadden zich rechtstreeks geplaatst, de nummers 2 en 3 mogen het nu uitmaken.

(advertentie)



 9:00Curling   VCurlingRound Robin JPN - SWE
 9:00Curling   VCurlingRound Robin SUI - GER
 9:00Curling   VCurlingRound Robin USA - CHN
 9:00Curling   VCurlingRound Robin CAN - GBR
 9:00Noordse combinatie   MLandenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km LanglaufenProefronde

 10:00Noordse combinatie   MLandenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km LanglaufenGundersenwedstrijd
 10:30FreestyleskiŽn   VSki CrossPlaatsing

 11:00Finales van vandaagSchaatsen   M10000 mFinale
 11:30Finales van vandaagBiathlon   V4x6 km EstafetteFinale

 12:00IJshockey   MIJshockey Play-offs Qualifications - Wedstrijd 19

 13:00FreestyleskiŽn   VSki Cross1/8 Finale
 13:00Finales van vandaagNoordse combinatie   MLandenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km Langlaufen4x5 Km Langlauf Estafette
 13:33FreestyleskiŽn   VSki CrossKwartfinales
 13:52FreestyleskiŽn   VSki CrossHalve Finales

 14:00Curling   MCurlingRound Robin CHN - CAN
 14:00Curling   MCurlingRound Robin SWE - DEN
 14:00Curling   MCurlingRound Robin GBR - NOR
 14:00Curling   MCurlingRound Robin SUI - FRA
 14:03Finales van vandaagFreestyleskiŽn   VSki CrossFinale

 16:30IJshockey   MIJshockey Play-offs Qualifications - Wedstrijd 20
 16:30Kunstrijden   VIndividueelKorte KŁhr

 17:00BobsleeŽn   VTweemansbobHeat 1

 18:00BobsleeŽn   VTweemansbobHeat 2

 19:00Curling   VCurlingRound Robin SUI - USA
 19:00Curling   VCurlingRound Robin CAN - RUS
 19:00Curling   VCurlingRound Robin JPN - DEN
 19:00Curling   VCurlingRound Robin SWE - GER
 19:00IJshockey   MIJshockey Play-offs Qualifications - Wedstrijd 21

 21:00IJshockey   MIJshockey Play-offs Qualifications - Wedstrijd 22

Programma morgen



Finales van vandaag

Finales van vandaag

Schaatsen11:0010000 m  M  
GoudLee Seung-HoonKOR
zilverIvan SkobrevRUS
bronsBOB DE JONGNED

Biathlon11:304x6 km Estafette  V  
GoudRuslandRUS
zilverFrankrijkFRA
bronsDuitslandGER

Noordse combinatie13:00Landenwedstrijd Hoge Schans - 4x5 km Langlaufen  M  
GoudOostenrijkAUT
zilverVerenigde StatenUSA
bronsDuitslandGER

FreestyleskiŽn14:03Ski Cross  V  
GoudAsleigh McIvorCAN
zilverHedda BerntsenNOR
bronsMarion JosserandFRA

 

Programma Vancouver 2010

zomadiwodovrza
7 feb8 feb9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb
14 feb15 feb16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb
21 feb22 feb23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb
28 feb1 mrt2 mrt3 mrt4 mrt5 mrt6 mrt
 
(advertentie)