Waardeer Programma 26 feb

Waardering: 3.3/5 (471 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

Geen Nederlanders actief vandaag in Vancouver
 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Olympisch Programma Vancouver 26 februari 2010

Er zouden heel veel Nederlanders in actie moeten komen, maar wegens het terugtrekken van de viermansbob, iets wat nog steeds onbegrijpelijk is en zowaar nog erger dan de blackout van Kemkers wordt het wat minder druk.

Niels Kerstholt en Annita van Doorn zullen een poging doen om een ronde verder te komen maar daar zal het wel weer ophouden.

Veel meer wordt verwacht van Nicolien Sauerbrei die vandaag haar opwachting gaat maken om zich te plaatsen voor de finale half 11 vannavond. Gezien haar huidige status in de wereld beker mag dit een haalbare opdracht worden gezien.

Ook de Nederlandse achtervolgings ploegen gaan morgen zioch ploberen te plaatsen voor de finale van morgen. Van de heren mag dit als een makkelijk opdracht worden veronderstelt, maar bij de vrouwen die eerste tegen Duitsland moeten en als dat lukt tegen Canada zou een finale plaaste geweldig zijn .

(advertentie)



 9:00Finales van vandaagCurling   VCurlingBronzen Medaille Wedstrijd

 10:00AlpineskiŽn   VSlalom1e Run
 10:00Snowboarden   VParallel ReuzenslalomKwalificatie
 10:34Snowboarden   VParallel Reuzenslalom1/8 Finale

 11:30Finales van vandaagBiathlon   M4x7.5 km EstafetteFinale

 12:00IJshockey   MIJshockey Play-offs Halve Finales - VS - Finland USA - FIN 6 - 1
 12:15Snowboarden   VParallel Reuzenslalom1/8 Finale
 12:30Schaatsen   MTeam AchtervolgingKwartfinales
 12:51Snowboarden   VParallel ReuzenslalomKwartfinales

 13:00BobsleeŽn   MViermansbobHeat 1
 13:13Snowboarden   VParallel ReuzenslalomHalve Finales
 13:20Schaatsen   VTeam AchtervolgingKwartfinales
 13:27Finales van vandaagSnowboarden   VParallel ReuzenslalomFinale
 13:30Finales van vandaagAlpineskiŽn   VSlalom2e Run

 14:07Schaatsen   MTeam AchtervolgingHalve Finales
 14:30BobsleeŽn   MViermansbobHeat 2

 15:00Finales van vandaagCurling   VCurlingFinale

 18:00Shorttrack   M500 mKwartfinales
 18:14Shorttrack   V1000 mKwartfinales
 18:30IJshockey   MIJshockey Play-offs Halve Finales - Wedstrijd 28
 18:45Shorttrack   M500 mHalve Finales
 18:53Shorttrack   V1000 mHalve Finales

 19:16Finales van vandaagShorttrack   M500 mFinale
 19:26Finales van vandaagShorttrack   V1000 mFinale
 19:52Finales van vandaagShorttrack   M5000 m EstafetteFinale

Programma morgen



Finales van vandaag

Finales van vandaag

Curling9:00Curling  V  

Biathlon11:304x7.5 km Estafette  M  
GoudNoorwegenNOR
zilverOostenrijkAUT
bronsRuslandRUS

Snowboarden13:27Parallel Reuzenslalom  V  
GoudNICOLIEN SAUERBREIJNED
zilverJekaterina IljoechinaRUS
bronsMarion KreinerAUT

AlpineskiŽn13:30Slalom  V  
GoudMaria RieschGER
zilverMarlies SchildAUT
bronsSarka ZahrobskaCZE

Curling15:00Curling  V  
GoudZweden SWE
zilverCanadaCAN
bronsChinaCHN

Shorttrack19:16500 m  M  
GoudCharles HamelinCAN
zilverSung Si-bakKOR
bronsFrancois-Louis TremblayCAN

Shorttrack19:261000 m  V  
GoudWang MengCHI
zilverKatherine ReutterUSA
bronsPark Seung-hiKOR

Shorttrack19:525000 m Estafette  M  
GoudCanadaCAN
zilverZuid-KoreaKOR
bronsVerenigde StatenUSA

 

Programma Vancouver 2010

zomadiwodovrza
7 feb8 feb9 feb10 feb11 feb12 feb13 feb
14 feb15 feb16 feb17 feb18 feb19 feb20 feb
21 feb22 feb23 feb24 feb25 feb26 feb27 feb
28 feb1 mrt2 mrt3 mrt4 mrt5 mrt6 mrt
 
(advertentie)