Waardeer Programma 11 mrt

Waardering: 3.1/5 (987 stemmen)

 

Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag

AlpineskiŽnAlpineskiŽn V

Anna Jochemsen Supercombinatie Staand
6:45   Afdaling
12:40   Slalom

AlpineskiŽnAlpineskiŽn M

Kees-Jan van der Klooster Supercombinatie Zittend
8:30   Afdaling
14:05   Slalom

 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Paralympisch Programma Sotsji 11 februari 2014

(advertentie)



 6:30AlpineskiŽn   VSupercombinatie Visueel BeperktAfdaling
 6:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin RUS - SWE
 6:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin GBR - FIN
 6:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin KOR - SVK
 6:30Sledgehockey   MixIJshockeyGroepswedstrijd KOR - ITA
 Nederland in de finale6:45AlpineskiŽn   VSupercombinatie StaandAfdaling

 7:00Finales van vandaagBiathlon   V10 km ZittendFinale
 7:10AlpineskiŽn   VSupercombinatie ZittendAfdaling
 7:25AlpineskiŽn   MSupercombinatie Visueel BeperktAfdaling
 7:48Finales van vandaagBiathlon   M12.5 km ZittendFinale
 7:50AlpineskiŽn   MSupercombinatie StaandAfdaling

 Nederland in de finale8:30AlpineskiŽn   MSupercombinatie ZittendAfdaling

 10:00Finales van vandaagBiathlon   V10 km StaandFinale
 10:00Sledgehockey   MixIJshockeyGroepswedstrijd NOR - SWE
 10:20Finales van vandaagBiathlon   M12.5 km StaandFinale

 11:30Finales van vandaagBiathlon   V10 km Visueel BeperktFinale
 11:45Finales van vandaagBiathlon   M12.5 km Visueel BeperktFinale

 12:30Finales van vandaagAlpineskiŽn   VSupercombinatie Visueel BeperktSlalom
 12:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin CHN - CAN
 12:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin NOR - GBR
 12:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin SWE - SVK
 12:30Rolstoelcurling   MixCurlingRound Robin USA - FIN
 Nederland in de finale12:40Finales van vandaagAlpineskiŽn   VSupercombinatie StaandSlalom

 13:00Finales van vandaagAlpineskiŽn   VSupercombinatie ZittendSlalom
 13:10Finales van vandaagAlpineskiŽn   MSupercombinatie Visueel BeperktSlalom
 13:30Finales van vandaagAlpineskiŽn   MSupercombinatie StaandSlalom
 13:30Sledgehockey   MixIJshockeyGroepswedstrijd USA - RUS

 Nederland in de finale14:05Finales van vandaagAlpineskiŽn   MSupercombinatie ZittendSlalom

 17:00Sledgehockey   MixIJshockeyGroepswedstrijd CAN - CZE

Programma morgen

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Finales van vandaag

Finales van vandaag

Biathlon7:0010 km Zittend  V  

Biathlon7:4812.5 km Zittend  M  

Biathlon10:0010 km Staand  V  

Biathlon10:2012.5 km Staand  M  

Biathlon11:3010 km Visueel Beperkt  V  

Biathlon11:4512.5 km Visueel Beperkt  M  

AlpineskiŽn12:30Supercombinatie Visueel Beperkt  V  

AlpineskiŽn12:40Supercombinatie Staand  V  Landgenoten in de final

AlpineskiŽn13:00Supercombinatie Zittend  V  

AlpineskiŽn13:10Supercombinatie Visueel Beperkt  M  

AlpineskiŽn13:30Supercombinatie Staand  M  

AlpineskiŽn14:05Supercombinatie Zittend  M  Landgenoten in de final

 

Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2 mrt3 mrt4 mrt5 mrt6 mrt7 mrt8 mrt
9 mrt10 mrt11 mrt12 mrt13 mrt14 mrt15 mrt
16 mrt17 mrt18 mrt19 mrt20 mrt21 mrt22 mrt
 
(advertentie)