Waardeer Medailleklassement

Waardering: 3.4/5 (3857 stemmen)

 
Nederlands succes Sotsji 2014
goud spelen Sotsji 2014Sven Kramer
Sotsji 5000 m
goud spelen Sotsji 2014Ireen WŁst
Sotsji 3000 m
goud spelen Sotsji 2014Michel Mulder
Sotsji 500 m
goud spelen Sotsji 2014Stefan Groothuis
Sotsji 1000 m
goud spelen Sotsji 2014Jorien Ter Mors
Sotsji 1500 m
goud spelen Sotsji 2014Jorrit Bergsma
Sotsji 10000 m
goud spelen Sotsji 2014Jan Blokhuijsen
Sven Kramer
Koen Verweij
Sotsji Team Achtervolging
goud spelen Sotsji 2014Marrit Leenstra
Jorien Ter Mors
Ireen WŁst
Lotte Van Beek
Sotsji Team Achtervolging
zilver spelen Sotsji 2014Jan Blokhuijsen
Sotsji 5000 m
zilver spelen Sotsji 2014Jan Smeekens
Sotsji 500 m
zilver spelen Sotsji 2014Ireen WŁst
Sotsji 1000 m
zilver spelen Sotsji 2014Koen Verweij
Sotsji 1500 m
zilver spelen Sotsji 2014Ireen Wust
Sotsji 1500 m
zilver spelen Sotsji 2014Sven Kramer
Sotsji 10000 m
zilver spelen Sotsji 2014Ireen WŁst
Sotsji 5000 m
brons spelen Sotsji 2014Jorrit Bergsma
Sotsji 5000 m
brons spelen Sotsji 2014Ronald Mulder
Sotsji 500 m
brons spelen Sotsji 2014Margot Boer
Sotsji 500 m
brons spelen Sotsji 2014Michel Mulder
Sotsji 1000 m
brons spelen Sotsji 2014Margot Boer
Sotsji 1000 m
brons spelen Sotsji 2014Sjinkie Knegt
Sotsji 1000 m
brons spelen Sotsji 2014Lotte Van Beek
Sotsji 1500 m
brons spelen Sotsji 2014Bob De Jong
Sotsji 10000 m
brons spelen Sotsji 2014Carien Kleibeuker
Sotsji 5000 m
 
(advertentie)
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie, het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Medailleklassement Olympische Spelen Sotsji 2014

Sochi 2014 medailleklassement

Zowel Ireen WŁst als Sven Kramer kunnen dit jaar Ard Schenk van de troon stoten als beste Nederlandse WinterolympiŽr. Sterker nog Inge de Bruijn moet vrezen voor haar plaats als beste Nederlandse OlympiŽr aller tijden over zowel zomer als winterspelen.

Voor Ole Einar BjÝrndalen wordt het lastig om BjÝrn Dśhlie overall van de troon te stoten, dat had eigenlijk 4 jaar geleden gemoeten. Maar Ole heeft zoch wederom weten te plaatsen en heeft met het Noorse team zeker kans, individueel, je weet het nooit hij is dit seizoen niet erg in vorm, maar toen het er op aankwam schoot hij ziich toch naar Sochi.

 goud spelen Sotsji 2014zilver spelen Sotsji 2014brons spelen Sotsji 2014  total
1Rusland  Rusland  13  11  933
2Noorwegen  Noorwegen  11  5  1026
3Canada  Canada  10  10  525
4Verenigde Staten  Verenigde Staten  9  7  1228
5Nederland  Nederland  8  7  924
6Duitsland  Duitsland  8  6  519
7Zwitserland  Zwitserland  6  3  211
8Wit-Rusland  Wit-Rusland  5  0  16
9Oostenrijk  Oostenrijk  4  8  517
10Frankrijk  Frankrijk  4  4  715
11Polen  Polen  4  1  16
12China  China  3  4  29
13Zuid-Korea  Zuid-Korea  3  3  28
14Zweden  Zweden  2  7  615
15TsjechiŽ  TsjechiŽ  2  4  28
16SloveniŽ  SloveniŽ  2  2  48
17Japan  Japan  1  4  38
18Finland  Finland  1  3  15
19Groot-BrittanniŽ  Groot-BrittanniŽ  1  1  24
20OekraÔne  OekraÔne  1  0  12
21Slowakije  Slowakije  1  0  01
22ItaliŽ  ItaliŽ  0  2  57
23Letland  Letland  0  2  24
24AustraliŽ  AustraliŽ  0  2  13
25KroatiŽ  KroatiŽ  0  1  01
26Kazachstan  Kazachstan  0  0  11

Medailleklassement aller tijden

 goud spelen Sotsji 2014zilver spelen Sotsji 2014brons spelen Sotsji 2014tot.
1NoorwegenNoorwegen118111100329
2Verenigde StatenVerenigde Staten878770244
3DuitslandDuitsland787853209
4CanadaCanada625553170
5OostenrijkOostenrijk597881218
6ZwedenZweden504054144
7ZwitserlandZwitserland504048138
8RuslandRusland494035124
9FinlandFinland426257161
10NederlandNederland373835110
Bekijk de gehele lijst
 

Beste Winter OlympiŽrs aller tijden

 goud spelen Sotsji 2014zilver spelen Sotsji 2014brons spelen Sotsji 2014tot.
1Ragnhild Myklebust223227
2Reinhild Moeller193123
3Gerd Schoenfelder164222
4Heinz Frei1461131
5Frank HŲfle145524
6Cato Zahl Pedersen131014
7Rolf Heinzmann122014
8Sarah Will121013
9Terje Loevaas105318
10Ole Einar BjÝrndalen84113
11BjÝrn Dśhlie84012
12Marit BjÝrgen63110
13Lyubov Yegorova6309
14Viktor An6028
15Lidia Skoblikova6006
16Claudia Pechstein5229
17Larisa Lazutina5117
17Clas Thunberg5117
19Thomas Alsgaard5106
20Bonnie Blair5016
21Eric Heiden5005
24Ireen WŁst4318
48Sven Kramer3227
60Ard Schenk3104
82Yvonne van Gennip3003
82Marianne Timmer3003
Bekijk de gehele lijst
 

 goud spelen Sotsji 2014zilver spelen Sotsji 2014brons spelen Sotsji 2014tot.
Ireen WŁst4318
Sven Kramer3227
Ard Schenk3104
Yvonne van Gennip3003
Marianne Timmer3003
Marjorie van de Bunt24410
Gianni Romme2103
Jochem Uytdehaage2103
Jorien Ter Mors2002
Kees Verkerk1304
Piet Kleine1203
Stien Baas-Kaiser1124
Bob de Jong1124
Jan Blokhuijsen1113
Sjoukje Dijkstra1102
Carry Geijssen1102
Ids Postma1102
Jorit Bergsma1102
Koen Verweij1102
Mark Tuitert1023
Bart Veldkamp1012
Michel Mulder1012
Lotte van Beek1012
Ans Schut1001
Annie Borckink1001
Gerard van Velde1001
Nicolien Sauerbreij1001
Stefan Groothuis1001
Marrit Leenstra1001