(advertentie)

Olympische Spelen Pyeongchang 2018 Langlaufen

Langlaufen

Olympisch Mannenprogramma Langlaufen Pyeongchang 2018
Olympisch Vrouwenprogramma Langlaufen Pyeongchang 2018

Update 17 feb: Marit Bjoergen (Noorwegen) wint haar 7e Olympische Gouden medaille
Update 11 feb: Noorwegen pakt een een twee drie op de Skiathlon


Lokale Pyeongchang tijden gebruiken.

Olympisch Mannenprogramma Langlaufen Pyeongchang 2018


15 km Vrije Stijl

Belgen actief16 feb7:00FinalesFinale  
 Goud    SUIDario Cologna
 Zilver    NORSimen Hegstad Krueger
 Brons    RUSDenis Spitsov

30 km Skiathlon 15 Klassiek+15 Vrij Stijl

11 feb7:15FinalesFinale  
 Goud    NORSimen Hegstad Krueger
 Zilver    NORMartin Johnsrud Sundby
 Brons    NORHans Christer Holund

4x10 km Estafette Klassiek Vrije Stijl

18 feb7:15FinalesFinale  
 Goud    NORNoorwegen
 Zilver    RUSRusland
 Brons    FRAFrankrijk

50 km, Massastart Klassiek

24 feb6:00FinalesFinale  
 Goud    FINIivo Niskanen
 Zilver    RUSAlexander Bolshunov
 Brons    RUSAndrey Larkov

Sprint Klassiek

13 feb10:05Kwalificatie  
13 feb12:25Kwartfinales  
13 feb13:05Halve Finales  
13 feb13:34FinalesFinale  
 Goud    NORJohannes Hoesflot Klaebo
 Zilver    ITAFederico Pellegrino
 Brons    RUSAlexander Bolshunov

Team Sprint Vrije Stijl

21 feb9:441e Halve Finale  
21 feb10:072e Halve Finale  
21 feb11:30FinalesFinale  
 Goud    NORNoorwegen
 Zilver    RUSRusland
 Brons    FRAFrankrijk


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018

Olympisch Vrouwenprogramma Langlaufen Pyeongchang 2018


10 km Vrije Stijl

15 feb7:30FinalesFinale  
 Goud    NORRagnhild Haga
 Zilver    SWECharlotte Kalla
 Brons    NORMarit Bjoergen
 Brons    FINKrista Parmakoski

15 km Skiathlon 7.5 Klassiek+7.5 Vrij Stijl

10 feb8:15FinalesFinale  
 Goud    SWECharlotte Kalla
 Zilver    NORMarit Bjoergen
 Brons    FINKrista Parmakoski

30 km, Massastart Klassiek

25 feb7:15FinalesFinale  
 Goud    NORMarit Bjoergen
 Zilver    FINKrista Parmakoski
 Brons    SWEStina Nilsson

4x5 km Estafette Klassiek Vrije Stijl

17 feb10:30FinalesFinale  
 Goud    NORNoorwegen
 Zilver    SWEZweden
 Brons    RUSRusland

Sprint Klassiek

13 feb9:30Kwalificatie  
13 feb12:00Kwartfinales  
13 feb12:55Halve Finales  
13 feb13:25FinalesFinale  
 Goud    SWEStina Nilsson
 Zilver    NORMaiken Caspersen Falla
 Brons    RUSYulia Belorukova

Team Sprint Vrije Stijl

21 feb9:001e Halve Finale  
21 feb9:202e Halve Finale  
21 feb11:00FinalesFinale  
 Goud    USAUSA
 Zilver    SWEZweden
 Brons    NORNoorwegen


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018

Updates

Update 17 feb: Marit Bjoergen (Noorwegen) wint haar 7e Olympische Gouden medaille
Update 11 feb: Noorwegen pakt een een twee drie op de Skiathlon

Nederlanders bij het Langlaufen

Geen Nederlanders actief bij het Langlaufen deze zomerspelen
 

Belgen bij het Langlaufen

Sporten

Ceremonies
Ceremonies
Alpineskiën
Alpineskiën
Biathlon
Biathlon
Bobsleeën
Bobsleeën
Curling
Curling
Freestyleskiën
Freestyleskiën
IJshockey
IJshockey
Kunstrijden
Kunstrijden
Langlaufen
Langlaufen
Noordse combinatie
Noordse combinatie
Rodelen
Rodelen
Schaatsen
Schaatsen
Schansspringen
Schansspringen
Shorttrack
Shorttrack
Skeleton
Skeleton
Snowboarden
Snowboarden

(advertentie)

Rating: 3.7/5 (1294 stemmen)

Olympische Spelen Pyeongchang 2018 Langlaufen
Olympisch Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


(advertentie)