Olympisch Programma Vancouver ma 22 feb

Een rustdag voor Nederland. Gelukkig wel want de kater na het Gouden Ireen Wust feest van vannacht was weer heftig.

Medailles worden verdeeld bij het langlaufen, het ijsdanssen en de landenwedsrtijd voor de schansspringers, die nu allemaal een kans hebben want Simon Amann heeft te weinig landgenoten om een team mee te kunnen vullen

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Vancouver 201008:308:30MSchansspringenLandenwedstrijd Hoge Schans

Vancouver 201009:009:00MCurlingFRA - NOR
Vancouver 201009:009:00MCurlingCAN - USA
Vancouver 201009:009:00MCurlingGER - CHN
Vancouver 201009:009:00MCurlingSUI - SWE

Vancouver 201010:0010:00MSchansspringenLandenwedstrijd Hoge Schans
Vancouver 201010:4510:45VLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Vancouver 201010:4510:45FinalesMSchansspringenLandenwedstrijd Hoge Schans

Vancouver 201011:1011:10VLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Vancouver 201011:3511:35MLanglaufenTeam Sprint Vrije Stijl

Vancouver 201012:0012:00VIJshockeyIJshockey
Vancouver 201012:0012:00MLanglaufenTeam Sprint Vrije Stijl

Vancouver 201013:0013:00FinalesVLanglaufenTeam Sprint Vrije Stijl
Vancouver 201013:2513:25FinalesMLanglaufenTeam Sprint Vrije Stijl

Vancouver 201014:0014:00VCurlingRUS - CHN
Vancouver 201014:0014:00VCurlingJPN - SUI
Vancouver 201014:0014:00VCurlingSWE - CAN
Vancouver 201014:0014:00VCurlingGBR - DEN

Vancouver 201016:4516:45FinalesKunstrijdenIJs Dansen

Vancouver 201017:0017:00VIJshockeyIJshockey

Vancouver 201018:0018:00MFreestyleski√ęnAerials
Vancouver 201018:5018:50MFreestyleski√ęnAerials

Vancouver 201019:0019:00MCurlingGER - GBR
Vancouver 201019:0019:00MCurlingFRA - DEN
Vancouver 201019:0019:00MCurlingCHN - USA

Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Programma Vancouver 2010

Updates

Nederlanders in actie vandaag
Nederlanders in actie vandaag
Geen Nederlanders actief vandaag in Vancouver
Belgen in actie vandaag
Belgen in actie vandaag
Geen Belgen actief vandaag in Vancouver
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Rating: 3.1/5 (180 stemmen)

(advertentie)
Finales van vandaag
Finales van vandaag

Schansspringen10:45MLandenwedstrijd Hoge Schans
GoudAUTOostenrijk
zilverGERDuitsland
bronsNORNoorwegen

Langlaufen13:00VTeam Sprint Vrije Stijl
GoudGERSachenbacher/Nystad
zilverZIMKalla/Haag
bronsRUSChazova/Korosteleva

Langlaufen13:25MTeam Sprint Vrije Stijl
GoudNORPettersen/Northug
zilverGERTscharnke/Teichmann
bronsRUSMorilov/Petoechov

Kunstrijden16:45IJs Dansen
GoudCANVirtue/Moir
zilverUSADavis/White
bronsRUSDomnina/Sjabalin